Zvárač MIG -MAG , TIG

Metal Weld spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčianske Stankovce
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
8 - 13 EUR/hod.Nástupná mzda pre živnostníka je MIG- MAG : 8€/hodina , podľa schopnosti vieme ísť na 10€/hodina TIG Al-Nerez : 10€/hodina , podľa schopnosti vieme ísť na 13€/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ustavenie zvarenca podľa technickéj dokumentácie , zvarenie , prerovnanie , popripadne obrúsenie , očistenie. Odovzdať zvarenec v špičkovej kvalite. Sú dni keď sa len nezvára ale delí sa materiál a robí zámočnícka príprava.

Nepotrebujete vlastné spotrebné ochranné pomôcky : rukavice , masku na zváranie
U nás aj živnostník po odpracovanom roku má nárok :
- platenú dovolenku v rozsahu 1 mesiaca/rok ( 2 týždne letná dovolenka , 2 týždne vianočná dovolenka). Výška dovolenky je 75% z hodinovej mzdy.
- monterkový servis ( oblieka vždy čisté firemne montérky o ktoré sa nám zabespečuje externý dodávateľ )
- firemne oblečenie ( trička , bundy)
- Jedná sa o dlhodobú prácu aj keď je to na živnosť
- jednosmenna prevádzka s možnosťou nadčasov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť pri výrobe , kvalita, efektivita , kreatívnosť - radi uvítame osobné nápady , pracovitosť , dochvilnosť, férovosť. Štátne skúšky na danú technológiu zvárania!!!

Metal Weld spol. s r.o. je mala firma ktorá sa cez 15 rokov špecializuje na zváranie zvarencov a aj celých výrobkov . Máme zákazníkov lokálnych ale aj v zahraničí. Kolektív je vo vekovom priemere 40rokov. Sme hlavne ľudský a vždy sa snažíme dodať zákazníkovi len kvalitu…
ID: 4178752  Megjelentetés dátuma: 8.10.2021  Alapbér (bruttó): 8 EUR/hod.