Fakturantka

MET Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexná príprava podkladov pre vystavenie faktúr vo fakturačnom systéme,
spracovanie a kontrola vystavených faktúr za plyn a elektrinu;
- Komplexná príprava podkladov pre vystavenie platobných kalendárov, spracovanie a kontrola vystavených platobných kalendárov za plyn a elektrinu;
- Príprava podkladov a následné zabezpečovanie externej komunikácie s externými dodávateľmi služieb účtovníctva a daní
- Komplexné vypracovanie opravných faktúr pre elektrinu aj plyn
- Zabezpečovanie externej komunikácie a podpory s klientami v súvislosti s vystavenými dokladmi v prípade reklamácii týkajúcich sa fakturovaných náležitostí;
- Správa pohľadávok v účtovnom systéme : kontrola, oprava a účtovanie, zabezpečenie prenosu dát medzi informačnými systémami
- Vypracovávanie pravidelných mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok, príprava podkladov pre reporty finančného oddelenia

Kompetencie: nastavia sa podľa osobného dohovoru s priamym nadriadeným

- práca v dynamicky rastúcej medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- mladý kolektív, „rodinná“ pracovná atmosféra
- účasť na odborných školeniach a prednáškach
- stravné lístky

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou MET Slovakia, a.s., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo pasu, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, účtovníctvo, fakturácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- min. 3 ročná prax v oblasti účtovníctva a fakturácie, ideálne v segmente energetiky (plyn, elektrina)
- všeobecné profesionálne znalosti v oblasti účtovníctva a fakturácie
- znalosť zákonov v účtovnej a daňovej oblasti
- schopnosť pracovať a učiť sa IT systémy v rámci skupiny (Navision, fakturačný systém a iné ...)
- MJ – výhodou

Spoločnosť MET Slovakia, a.s., patrí do nadnárodnej skupiny spoločností MET Group patriacich medzi najvýznamnejších dodávateľov zemného plynu a elektriny v regióne strednej a východnej Európy.

Dcérska spoločnosť MET Slovakia, a.s. poskytuje svojim klientom nadštandardný servis od roku 2010. Každoročná ambícia spoločnosti zvyšovať svoj podiel na slovenskom trhu v silnej konkurencii dodávateľov energií dáva aj Vám príležitosť zapojiť sa do nášho mladého dynamického tímu a realizovať svoj potenciál (www.skgas.met.com).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3859159  Megjelentetés dátuma: 29.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac