Referent sociálnej a bytovej agendy

Mestský úrad v Žiline

Miesto práce
Námestie obetí komunizmu, Žilina
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiac- 850 EUR mesiac brutto s možnosťou osobného ohodnotenia až do výšky 25% v závislosti od plnenia požadovaných merateľných ukazovateľov (po ukončení skúšobnej doby), - 13. plat v závislosti od plnenia strategických cieľov mesta, možnosť získania mimoriadnych odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stručná charakteristika:
- poskytovať základné sociálne poradenstvo fyzickej osobe v nepriaznivej sociálnej situácii, ohrozenej sociálnym vylúčením, fyzickej osobe, ktorá má obmedzené schopnosti sa spoločensky začleniť, samostatne riešiť problémy v zmysle zákona č. 448/2008 Z. z. o sociálnych službách a o zmene a doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov a Všeobecne záväzného nariadenia mesta Žilina č. 15/20018 o sociálnych službách, výške, spôsobe určenia a platenia úhrady za sociálne služby poskytované mestom Žilina,
- poskytovať fyzickej osobe v nepriaznivej bytovej situácii základné poradenstvo k žiadostiam o pridelenie nájomných bytov, k obnoveniu žiadosti o pridelenie nájomných bytov a žiadostiam o výmenu mestských nájomných bytov,
- výkon práce je realizovaný v klientskom centre

Čo ponúkame:
- nárok na dovolenku 5 dní nad rámec Zákonníka práce,
- stravné lístky hradené nad rámec zákona,
- flexibilná pracovná doba,
- zamestnanecké benefity (príspevok na regeneráciu pracovnej sily, voľný vstup na mestskú plaváreň, zvýhodnené vstupy do mestského divadla).

Mesto Žilina, Námestie obetí komunizmu 1,011 31 Žilina oznamuje 1 voľné pracovné miesto, ktoré bude obsadené výberovým pohovorom :
Odbor sociálny a bytový: Referent sociálnej a bytovej agendy

Žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom je nutné doručiť písomnou alebo elektronickou formou do 20.01.2021 na adresu:
Námestie obetí komunizmu 1
011 31 Žilina
alebo e-mail: [email protected]

K žiadosti je potrebné pripojiť písomný súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov pre potreby výberového pohovoru v zmysle zákona NR SR č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať, inak čas platnosti súhlasu skončí ukončením výberového pohovoru. Po uplynutí tejto doby budú osobné údaje vymazané.
Bližšie informácie o právach uchádzača ako dotknutej osoby nájdete na oficiálnom webovom sídle mesta Žilina www.zilina.sk v sekcii Ochrana osobných údajov – Informácia o spracovaní osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti sociálnej práce

Základné požiadavky:
- vysokoškolské vzdelanie prvého alebo druhého stupňa v študijnom odbore sociálna práca,
- prax v oblasti poskytovania sociálnych služieb vítaná,
- prax vo verejnej alebo štátnej správe vítaná,
- znalosť legislatívy upravujúcej oblasť sociálnych služieb,
- znalosť práce s PC (internet, MS Office, MS Outlook),
- schopnosť pracovať v záťažových situáciách,
- komunikatívnosť, zodpovednosť, príjemné vystupovanie,
- bezúhonnosť.

verejná správa

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4017741  Megjelentetés dátuma: 8.1.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac