Odbor investičný – vedúci/vedúca odboru

Mestský úrad v Žiline

Miesto práce
Mestský úrad, Námestie obetí komunizmu, Žilina
Termín nástupu
máj 2018
Mzdové podmienky (brutto)
1850,00 EUR/mesiac brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie odboru

Informácie o výberovom konaní

Doklady potrebné k žiadosti o účasť na výberovom konaní:
- overené doklady o vzdelaní,
- stručný osobný a profesijný životopis,
- písomný súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona NR SR č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať, inak čas platnosti súhlasu skončí ukončením výberového konania. Po uplynutí tejto doby budú osobné údaje vymazané.

Bližšie informácie o právach uchádzača ako dotknutej osoby nájdete na oficiálnom webovom sídle mesta Žilina www.zilina.sk v sekcii Ochrana osobných údajov - Informácia o spracovaní osobných údajov.

Žiadosť spolu s potrebnými dokladmi, štruktúrovaným životopisom je potrebné doručiť písomnou formou na adresu: Mestský úrad v Žiline, Námestie obetí komunizmu 1, 011 31 Žilina

alebo osobne do podateľne Mestského úradu v Žiline do 10.05.2019.

Na obálku uveďte: „Výberové konanie na vedúceho odboru investičného – neotvárať“.

Termín výberového konania bude prihláseným uchádzačom, ktorí spĺňajú požadované predpoklady, oznámený písomne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný smer

Vyžaduje sa znalosť: zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku (stavebný zákon), zákona č. 369/1990 Z. z. o obecnom zriadení.

- odborná spôsobilosť výhodou (v oblasti investičnej výstavy, realizácie stavieb, resp. stavebný dozor),
- výborné organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, rozhodnosť, orientácia na ciele, odolnosť voči stresu, flexibilita, kreativita,
- znalosť práce s PC (internet, Word, Excel), znalosť rozpočtovacieho programu (ODIS, Cenkros a pod.).

verejná správa

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3642282  Megjelentetés dátuma: 11.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1850,00 EUR/mesiac brutto