Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Odborný referent nakladania s majetkom mesta, registra adries, prideľovania súpisných a popisných čísel

Mestský úrad Svätý Jur

Miesto práce
Prostredná 29, Svätý Jur
Termín nástupu
15.03.2021
900 EUR/mesiacPlatové podmienky sa stanovujú v súlade so zákonom č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, platová trieda 6. Nástupný plat 900 Eur brutto + variabilné zložky platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná činnosť:
- zabezpečuje majetkovoprávne usporiadanie majetku mesta, zabezpečuje zápisy majetku mesta do katastra nehnuteľností, spracováva kúpne zmluvy a návrhy na vklad do katastra nehnuteľností
- preveruje vlastnícke a užívateľské vzťahy
- zabezpečuje analýzu a doklady pri prevodoch majetku mesta, delimitácie dodatočne zisteného majetku mesta a pod., vyhľadáva nový a neusporiadaný majetok
- rieši žiadosti o majetkovoprávne usporiadanie hnuteľného majetku mesta a zabezpečuje technické záležitosti spojené s predajom (osobné rokovanie so žiadateľom, objednanie znaleckého posudku, geometrických plánov, prípadne rokovania so znalcom, obhliadky v teréne, organizovanie súťaží, resp. iných foriem nakladania s majetkom mesta)
- spracováva agendu súpisných a popisných čísel, vydáva potvrdenia o veku stavieb.
- vedie a spracováva register adries v programe Ministerstva vnútra „register adries“

Dovolenka 5 dní nad rámec Zákonníka práce.

Písomné žiadosti zasielajte do termínu 24.02.2021 na adresu Mestský úrad, Prostredná 29, Svätý Jur. K žiadosti je potrebné priložiť štruktúrovaný životopis, mailový a telefonický kontakt. Uchádzač, ktorý spĺňa požadované predpoklady bude prizvaný na osobný pohovor, ktorý sa bude konať dňa 04.03.2021. Bližšie informácie na www.svatyjur.sk.
Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebného príp. právnického smeru

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v predmetnej oblasti vítaná

Počet rokov praxe

1

Bezúhonnosť, práca s PC, MS Office, iniciatívny postoj k pracovným úlohám, samostatnosť v rozhodovaní a spoľahlivosť.
Znalosť legislatívy v danej oblasti (zákon o obecnom zriadení, katastrálny zákon, zákon o nakladaní s majetkom mesta atď.).

Mestský úrad, samospráva
Mesto Svätý Jur
www.svatyjur.sk
[email protected]
ID: 4029546  Megjelentetés dátuma: 4.2.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac