Pokladník – strážnik vonkajšieho parkoviska

Mestský parkovací systém, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.7.2022
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje prevádzku parkoviska počas dennej zmeny; všetky činnosti súvisiace s plynulou prevádzkou parkoviska a k nemu prislúchajúceho okolia;
- usmerňuje parkujúcich pri parkovaní (vzhľadom na vyhradené parkovacie miesta a stanovený režim parkoviska podľa platného prevádzkového poriadku parkoviska);
- informuje zákazníkov o cenách parkovného;
- kontroluje stav hotovosti počas svojej pracovnej zmeny na základe prehľadovej uzávierky;
- realizuje vyúčtovanie parkovného parkujúcim prostredníctvom e-Kasy;
- zabezpečuje obsluhu parkovacieho systému;
- prevzatie pracovnej zmeny a odovzdanie pracovnej zmeny v rámci prevádzkovej doby parkoviska
- nahlasuje poruchy a nedostatky na zverenom parkovisku a zariadení nadriadenému pracovníkovi;
- poskytuje súčinnosť nadriadenému pracovníkovi pri odstránení porúch a nedostatkov, taktiež pri odstraňovaní havarijných situácií na zverenom parkovisku;
- operatívne rieši vzniknuté problémy a požiadavky;
- zabezpečuje bežnú údržbu parkoviska v prípade potreby;
- kontroluje a zabezpečuje dodržiavanie interných smerníc a rešpektovanie BOZP;
- v plnom rozsahu vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného pracovníka nad rámec pracovnej náplne v súlade s úlohami Strediska správy garáží a parkovísk.

Peňažné benefity:
- Osobné príplatky
- Odmeny, príspevok do DDS
- Príspevok na dopravu
- Multisport karta
- Možnosť profesijného a odborného rastu. Výborná príležitosť podieľať sa na tvorbe modernej mestskej firmy a byť pevnou oporou tímu

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím životopis na e-mailovú adresu. Na osobné stretnutie pozveme vybraných uchádzačov. Ďakujeme za Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý
ovládanie mobilných zariadení - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- slušná komunikácia s prozákazníckym myslením a vystupovaním
- zvládanie stresu, empatia a trpezlivosť pri jednaní s klientami parkovacieho systému
- zmysel pre detail, zvládať prácu s aplikáciami v počítači
- schopnosť pracovať samostatne a zároveň tímovo
- zodpovedný a pozitívny prístup k práci, upravenosť a sebaprezentácia
- znalosť cudzieho jazyka vítaná

Mestský parkovací systém, spoločnosť s ručením obmedzeným, je právnickou osobou, so 100% účasťou jediného spoločníka - Hlavné mesto SR Bratislava. Mestský parkovací systém je servisná organizácia, ktorá bola obnovená v rámci novovznikajúceho systému parkovacej politiky za účelom efektívneho zabezpečenia služieb pre hlavné mesto a má ambíciu stať sa stabilným, prosperujúcim a profesionálnym partnerom pre svojich zadávateľov ako aj pre komerčný dopyt.
Vykonávame odťahy a prekládky vozidiel, zabezpečujeme servis celomestskej parkovace politike PAAS vo forme prípravy komunikácie a materiálov, zákazníckej podpory, registrácií a kontroly. Prevádzkujeme podzemnú parkovaciu garáž Krížna a pre našich klientov zabezpečujeme návrh, realizáciu a prevádzku parkovacích technológií.
Cieľom je efektívne zabezpečenie vyššie uvedených činností vo forme služieb pre hlavné mesto a mestské časti ako kľúčových partnerov spoločnosti Mestský parkovací systém.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4367532  Megjelentetés dátuma: 28.6.2022  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac