Marketingový manažér

Múzeum mesta Bratislavy

Miesto práce
Radničná 1, Bratislava
Termín nástupu
1.9.2020
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiacosobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a realiz.komunikač.a marketingových aktivít, participácia na aktivitách pre podporu predaja,analýza trhu, sledovanie trendov,návrh a príprava prezentač.mat. a reklam.predmetov, príprava textov a článkov aktivít súvisiacich s marketingom, online marketing a správa web stránky,instagramu a faceboku, komunikácia s dodávateľmi služieb (grafika, PR a reklamné agentúry),
vedenie prehľadu aktivít múzea, príprava jednoduchej grafiky

Práca v stabilnej spoločnosti, dovolenka 30 dní/rok, stravovanie (stravovacie poukážky), flexibilný pracovný čas, kreatívna práca, sídlo v centre mesta

Prosíme kontaktovať priamo vedúcu komunikačného oddelenia Múzea mesta Bratislavy - PhDr. Beata Husová, e-mail: [email protected],
tel. 02/59100817

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing je výhodou, nie podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Facebook Ads - Pokročilý
Sociálne média - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Znalosť a prehľad v aktuál. marketing. trendoch, orientácia na trhu, dobrá orientácia v oblasti soc.médií a online komunikač. nástrojoch, dobré komunikač. a prezentač. zručnosti, analytické a kreatívne myslenie, samostatnosť, organizovanosť, schopnosť prezentovať a obhájiť si svoje argumenty

Múzeum mesta Bratislavy je múzeum s viac ako 150 ročnou tradíciou. Spravuje 9 objektov, z toho väčšina národné kultúrne pamiatky a významné historické lokality, ktoré sprístupňuje pre verejnosť - okrem iných sú to najmä Stará radnica, Michalská veža, Hrad Devín alebo Antická Gerulata v Rusovciach.
ID: 3926170  Megjelentetés dátuma: 18.6.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac