Aistent expozície

Múzeum mesta Bratislavy

Miesto práce
Múzeum mesta Bratislavy, Radničná, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.4.2020
550 EUR/mesiacPríplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok, nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ochrana zbierkových predmetov vystavených v expozičných a výstavných priestoroch Hradu Devín, uvádzačská práca, podávanie orientačných informácií, sledovanie pohybu návštevníkov (dbať o ich bezpečnosť) v areáli Hradu Devín.
Pracovný pomer na skrátený úväzok (80%) a na sezónu (8 mesiacov)

Pracovný pomer uzatvorený pracovnou zmluvou, nárok na dovolenku, stravovanie formou stravovacích poukážok, príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok, nadčas

Prosím kontaktovať priamo Hrad Devín p.Koňakovskú, Harmadyovú 02/65730105
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Múzeum mesta Bratislavy je múzeum s viac ako 150 ročnou tradíciou. Spravuje 9 objektov, z toho väčšina národné kultúrne pamiatky a významné historické lokality, ktoré sprístupňuje pre verejnosť - okrem iných sú to najmä Stará radnica, Michalská veža, Hrad Devín alebo Antická Gerulata v Rusovciach.
ID: 3870839  Megjelentetés dátuma: 14.2.2020  Alapbér (bruttó): 550 EUR/mesiac