Pracovník informačného centra (MiC KOŠICE)

Mestské informačné centrum Košice

Miesto práce
Hlavná 32, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
podľa dohody (možný ihneď)
3 - 6 EUR/hod.3 € / hod. + príplatky po nadobudnutí skúseností + podiel na zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie informácií (obyvateľom a turistom o podujatiach, firmách, úradoch a pod.);
- predaj darčekových predmetov (suvenírov) a iného tovaru;
- predpredaj vstupeniek na domáce a zahraničné podujatia;
- podobné a súvisiace práce (administratíva, telefonická a e-mail-ová korešpondencia atď.).
Dôležité:
1. Máme otvorené 7 dní v týždni, preto je potrebné každý mesiac odpracovať minimálne jeden víkend. (Pracujeme aj počas menších sviatkov.)
2. Hľadáme záujemcov o dlhodobú spoluprácu (ideálne počas celého roka, ale drobné prerušenia akceptujeme, napr. počas letných prázdnin, školských výletov a pod.).

okrem hodinovej mzdy poskytujeme ďalšie benefity vyplývajúce z výkonov, ktoré sa zvyšujú nadobúdaním skúseností.
Ešte viac ako finančný benefit bude pre Vás táto práca výbornou referenciou pre ďalšiu kariéru.

Informácie o výberovom konaní

Doručte nám prosím svoj podrobný životopis
na adresu: MiC KOŠICE, Hlavná 32, 04001 Košice
prípadne e-mailom na: [email protected].
Uveďte, v ktoré dni sa Vám brigáda hodí (Napr. v pondelky môžem do 15:00, stredy po 12:00, vikendy kedykoľvek a pod.).
Odpovieme každému uchádzačovi, ktorý splní naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

maďarský jazyk na akejkoľvek úrovni je vítaný, nie je však podmienkou.

informačné centrum Košice - MiC KOSICE
- informuje o podujatiach, službách, úradoch, ubytovacích a stravovacích zariadeniach v Košiciach a v regióne pre obyvateľov i turistov (vo svojej prevádzke, e-mailom aj telefonicky).
- organizuje prehliadky so sprievodcami cestovného ruchu pre domácich aj návštevníkov (pravidelné Potulky mestom Košice, aj na objednávku)
- predáva darčekové predmety (suveníry) a iný tovar (ľudové výrobky, dresy, zástavy a pod.)
- ponúka vstupenky na rôzne kultúrne a športové podujatia, koncerty a festivaly doma i v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3643219  Megjelentetés dátuma: 12.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3 - 6 EUR/hod.3 € / hod. + príplatky po nadobudnutí skúseností + podiel na zisku