Upratovačka

Mestské divadlo Žilina

Miesto práce
Rosenfeldov palác, J. M. Hurbana, Žilina
Termín nástupu
01.03.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 624 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

upratovanie priestorov - chodby, spoločné priestory, umývanie okien

- stabilné zamestnanie
- zamestnanecké vstupenky na predstavenia Mestského divadla
- benefity v zmysle vyššej Kolektívnej zmluvy

V zmysle §13 ods. 1 písm. a) zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a čl. 6 ods. 1 písme. a) nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov Vás prosíme v žiadosti o udelenie Vášho dobrovoľného a výslovného súhlasu so spracúvaním Vašich osobných údajov.
V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoju žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom do 15.02.2019 emailom na adresu: [email protected]
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti spĺňajúci stanovené kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- zodpovednosť, svedomitosť, precíznosť
- zmysel pre systematickosť
- časová flexibilita (v závislosti od prevádzky RP)
- manuálna zručnosť
- odolnosť voči stresu

Mestské divadlo Žilina vzniklo po dlhej prestávke 1. januára 1992, a to ako prvé neštátne profesionálne divadlo na Slovensku, ktoré nespadá do zriaďovateľskej pôsobnosti MK SR, ale je financované z rozpočtu mesta Žilina. Mestské divadlo Žilina je repertoárovým divadlom so stálym umeleckým súborom. V súčasnosti sa jeho dramaturgia orientuje na súčasné texty uvádzané v slovenskej premiére, nové dramatizácie, nové preklady klasických textov a pôvodnú súčasnú slovenskú drámu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3595507  Megjelentetés dátuma: 7.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 624 EUR