Vedúci finančného oddelenia

Mestská časť Košice - Dargovských hrdinov

Miesto práce
Dvorkinova 7, 040 22 Košice
Termín nástupu
01.01.2020
platová trieda č. 7 podľa prílohy č. 3 zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracováva návrh rozpočtu príjmov a výdavkov podľa rozpočtových položiek za mestskú časť v zmysle platných právnych predpisov v spolupráci s jednotlivými oddeleniami MiÚ, komisiami MiZ a občanmi za príslušný rok,
- pripravuje, koordinuje, metodicky riadi a spracúva úpravy rozpočtu mestskej časti za príslušný rok,
- spracováva analýzy a prognózy vývoja príjmov a výdavkov v členení rozpočtovej skladby a navrhuje opatrenia na zabezpečenie úloh rozpočtu,
- sleduje dodržiavanie čerpania záväzných limitov rozpočtu, vrátane ostatných výdavkov,
- sleduje dodržiavanie plánovaných relácií medzi príjmami a výdavkami,
- vypracováva štvrťročné správy o plnení rozpočtu do komisií, Rady pri MiZ a MiZ,
- zostavuje a predkladá štvrťročné výkazy o plnení rozpočtu mestskej časti pre Daňový úrad Košice I.,
- zostavuje záverečný účet mestskej časti za príslušný rok a predkladá ho do komisií, Rady pri MiZ a MiZ,

- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
- možnosť priznania polročných a koncoročných odmien v závislosti od dosiahnutých výsledkov práce,
- dovolenka nad rámec Zákonníka práce podľa Kolektívnej zmluvy,
- pružný pracovný čas.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

- podmienkou je najmenej 5 rokov praxe po ukončení vysokoškolského vzdelania druhého stupňa,
- výhodou sú skúsenosti v riadiacej pozícii v oblasti verejnej správy,
- ovládanie PC na používateľskej úrovni,
- vodičské oprávnenie sk. B.

Verejná správa -samospráva
ID: 3797281  Megjelentetés dátuma: 28.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: platová trieda č. 7 podľa prílohy č. 3 zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.