Opatrovateľka

Mestská časť Bratislava-Vajnory

Mestská časť Bratislava - Vajnory, Roľnícka, Bratislava-Vajnory
Termín nástupu
01.04.2019
Mzdové podmienky (brutto)
590,- Eur, prípadne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- terénna sociálna práca v prirodzenom prostredí (v dome / byte) klienta,
- imobilným obyvateľom podávanie stravy, vykonávanie jednoduchých ošetrovateľských prác, hygienickej starostlivosti o klientov,
- opatrovanie mobilných a imobilných klientov, stravovanie, pitný režim, osobná hygiena, celkový kúpeľ, obliekanie, vyzliekanie, základné sociálne aktivity

40 hodinový pracovný týždeň
týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
príspevok na stravné lístky zo sociálneho fondu
príspevok zamestnávateľa na DDP

Oslovení a vyrozumení budú iba uchádzači pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

akreditovaný opatrovateľský kurz

Jedna zo 17 mestských častí hlavného mesta SR, vykonáva činnosti podľa zákona č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov a činnosti v rámci preneseného výkonu štátnej správy na úseku matriky, stavebného poriadku, sociálnej starostlivosti, dopravy a ochrany životného prostredia.
Informačná povinnosť GDPR: http://www.vajnory.sk/informacna-povinnost-gdpr

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3618821  Megjelentetés dátuma: 11.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 590,- Eur, prípadne dohodou