Správa a upratovanie Nemeckého kultúrneho domu a amfiteátra

Mestská časť Bratislava - Rača

Miesto práce
Rača
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Charakter práce si vyžaduje nepravidelnú pracovnú dobu – správca spolupracuje pri organizácii kultúrnych a spoločenských podujatí, je to práca aj cez víkendy. Možnosť čerpať náhradné voľno v pracovných dňoch. Pracovná náplň na pozícii:
• odomykanie a uzatváranie objektu kultúrneho strediska alebo amfiteátra,
• spolupráca s kultúrnymi referentkami a nájomcami pri zabezpečení prevádzky objektu,
• vykonávanie vizuálnych kontrol technických zariadení (kotolňa, elektrická protipožiarna signalizácia, elektrická zabezpečovacia signalizácia, zvuková a osvetľovacia technika),
• udržiavanie čistoty a poriadku priestorov objektu, hygienických zariadení a ostatných častí podľa potreby prevádzky a aktuálnosti jednotlivých spoločensko-kultúrnych podujatí,
• vykonávanie úprav miestností a sály (rozloženie stolov a stoličiek) na jednotlivé podujatia podľa požiadaviek objednávateľa,
• kontrola objektu pred uzatvorením a v priebehu výkonu prác.

• skrátený týždenný pracovný čas na 37,5 h
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• príspevok do III. piliera – dôchodkové sporenie
• odmeny pri pracovnom jubileu, variabilné odmeny
• sociálny fond na kultúrno-spoločenské vyžitie
• možnosť ubytovania v ubytovni zamestnávateľa

Motivačný list spolu s profesijným životopisom zasielajte zasielajte elektronickou poštou na [email protected] alebo ich doručte poštou, prípadne osobne na adresu Mestská časť Bratislava-Rača, Kubačova 21, 831 06 Bratislava 35.
Mestská časť si vyhradzuje právo písomne odpovedať len vybraným uchádzačom, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stredoškolské

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zodpovednosť a flexibilita
• organizovanie a plánovanie práce
• samostatnosť
• komunikatívnosť
• spoľahlivosť

Samospráva | Mestská časť Bratislava-Rača je jednou z mestských častí Hlavného mesta SR Bratislavy v okrese Bratislava III. Rozprestiera sa na rozlohe 23,6 km² a žije tu takmer 25 700 obyvateľov. Rača sa delí na miestne časti: Krasňany, Rača a Východné. Základnou úlohou obce pri výkone samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jej územia a o potreby jej obyvateľov. Mestská časť zabezpečuje okrem iného ochranu a tvorbu životného prostredia, pamätihodností miestneho významu, pravidelne organizuje kultúrne podujatia, je zriaďovateľom základných a materských škôl, utvára podmienky na rozvoj športu detí a dospelých a poskytuje sociálne služby v podobe denného stacionára a terénnej opatrovateľskej služby. | Viac informácií o nás nájdete na www.raca.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3783237  Megjelentetés dátuma: 28.5.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac