Odborný/á pracovník/čka údržby

Mestská časť Bratislava - Petržalka

Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Petržalka, Kutlíkova 17, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacna základe kvalifikácie, skúseností a výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S vašou vysnívanou prácou so super kolegami v Petržalke budete spokojný/á, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO:

  • Radi pracujete manuálne s rôznorodým náradím?
  • Ste stolár/ka, inštalatér/ka, elektrikár/ka?
  • Alebo sa skôr vyznáte v obsluhe vozidiel a strojov?
  • Ste zručný/á a nezľaknete sa ani upratovania, kosenie alebo starostlivosti o zeleň?
  • Záleží vám na tom, ako Petržalka vyzerá a viete s úsmevom urobiť to, čo je práve treba?

Činnosti, ktorými vás budeme u nás v Petržalke zamestnávať:

  • stolárske, inštalatérske, elektrikárske práce alebo práce spojené s prevádzkou strojov a vozidiel
  • práce na rekonštrukciách verejných priestorov a budov vo vlastníctve a správe našej mestskej časti
  • výpomoc pri iných prácach spojených s údržbou budov a strojov

Váš bežný pracovný deň u nás v Petržalke si môžete predstaviť aj takto:

Vašim pracoviskom sa stane celá Petržalka. Spolu s budúcimi kolegami z nášho oddelenia správy verejných priestranstiev sa ráno stretnete pri káve na porade, na ktorej si rozdelíte úlohy pre daný deň. Pripravíte si potrebné náradie a plán prác naprieč našou mestskou časťou a vydáte sa na miesto výkonu svojej práce pre tento deň. Budete pracovať na častiach projektov podľa vašej odbornosti. Preto nemôžete zabúdať ani na ochranné pomôcky a bezpečnosť pri práci. Tým myslíme nielen tú vašu, ale aj vašich kolegov a okoloidúcich. Počas leta budete pracovať od 06:00 do 14:00 a cez zimu zase od 07:00 do 15:00. Keďže prác súvisiacich s údržbou má naša Petržalka, našťastie, požehnane, nudiť sa naozaj nebudete a zaslúžená vďaka obyvateľov alebo návštevníkov najväčšej slovenskej mestskej časti tak bude viac než pohladením pre dušu.

  • 5 dní dovolenky navyše
  • možnosť ubytovania na zamestnaneckej ubytovni v Petržalke
  • kvalitné technické vybavenie
  • stabilná práca v prívetivom kolektíve
  • potrebné školenia a kurzy
  • teambuildingy s občerstvením
  • samozrejme príspevok na stravovanie
  • a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy

Vašu žiadosť o prácu pre Petržalku spolu s uvedenými dokumentmi môžete posielať minimálne do 10. novembra 2021 (vrátane) cez portál Profesia alebo na e-mail [email protected]. V prípade záujmu môžete kontaktovať aj pána Petra Slováka na tel. čísle 0947 487 545 alebo e-maile: [email protected]
Vopred všetkým ĎAKUJEME za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zámočník, maliar, stolár, inštalatér, plynár, údržba vozidiel a trojov

  • ochotu a chuť pracovať
  • flexibilitu a dochvíľnosť
  • samostatnosť a spoľahlivosť
  • vynaliezavosť a kreativitu
  • záujem o rozširovanie vedomostí a zručností

Mestská časť Bratislava-Petržalka je jednou z najväčších slovenských samospráv s viac ako 150-tisíc obyvateľmi. Naše kolegyne a kolegov z miestneho úradu, zberného dvora, trhoviska, plavárne, odťahového parkoviska, kultúrnych zariadení, knižnice, sociálnej výdajne, klubovne seniorov, škôlok a škôl spája zmysel pre službu obyvateľom a návštevníkom Petržalky, záujem o okolie, v ktorom žijeme a v neposlednom rade aj pomoc a podpora všetkým, ktorí ich potrebujú. Ak sa vám naše poslanie páči, radi vás medzi sebou privítame. Neváhajte sa prihlásiť do vami preferovaného výberového konania, a pomôžte nám tak z Petržalky robiť lepšie miesto pre život nás všetkých. ĎAKUJEME a tešíme sa na spoluprácu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. M.Ed. Marcela Zacharová
Tel.: +421947487007
E-mail: poslať životopis
ID: 4179259  Megjelentetés dátuma: 11.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac