Pracovník/čka zberného dvora

Mestská časť Bratislava - Petržalka

Miesto práce
Zberný dvor, Ulica Ondreja Štefanka, Petržalka
Termín nástupu
ihneď / po dohode
1 000 EUR/mesiac+ výkonnostné odmeny / na základe kvalifikácie, skúseností a výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S vašou vysnívanou prácou so super kolegami v Petržalke budete spokojný/á, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO:

  • Máte skúsenosť s triedením komunálnych odpadov a záleží vám na kvalite životného prostredia?
  • Viete pracovať s počítačom a nemáte problém viesť evidenciu odpadov prijatých na zbernom dvore?
  • Máte radi poriadok a záleží vám na tom, aby recyklácia nebola len na oko, ale bola naozaj efektívna?
  • Nerobí vám problém naštudovať si všeobecne záväzné nariadenia a zákony o nakladaní s odpadmi?
  • Radi komunikujete s ľuďmi a viete ich usmerniť aj v situáciách, v ktorých sa snažia obísť pravidlá?

Činnosti, ktorými vás budeme u nás v Petržalke v oblasti odpadového hospodárstva zamestnávať:

  • zodpovednosť za poriadok areálu Zberného dvora Petržalky
  • zodpovednosť za správne uloženie dovezeného komunálneho odpadu do kontajnerov
  • komunikácia s občanmi o prevzatí či odmietnutí komunálneho dopadu
  • práca s počítačom a vedenie evidencie privezených odpadov

Váš bežný pracovný deň u nás v Petržalke si môžete predstaviť aj takto:

Vaším pracoviskom sa stane Zberný dvor Petržalka, kde sa budete venovať nakladaniu s odpadmi spolu s vašim novým kolegom. Stavebné odpady dovezené na aute odvážite na automatickej váhe a občanov nasmerujete k na to určeným kontajnerom. Budete zodpovedať za všetky prevzaté a vytriedené odpady, ktoré občania na zberný dvor privezú, preto treba dbať aj na to, aby to boli naozaj len tie, ktoré môžete prevziať. Občanov s vhodným odpadom nasmerujete do príslušných kontajnerov, kam ich sami odložia. Pri stavebnom odpade dovezenom na vozidle ho opätovne odvážite aj pri jeho odchode z areálu zberného dvora. Popri tom si vybavíte evidenciu odpadov prostredníctvom počítača a tiež sa postaráte o organizáciu a čistotu prevádzky.

  • 5 dní dovolenky navyše
  • stabilná práca v prívetivom kolektíve
  • potrebné školenia a kurzy
  • samozrejme príspevok na stravovanie
  • a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Ak vás táto ponuka zaujala, nezabudnite nám poslať:
  • štruktúrovaný profesijný životopis a sprievodný list
  • žiadosť o zaradenie do výberového konania
  • prípadne referencie na doterajšiu prácu
  • certifikáty o relevantných kurzoch a školeniach
  • doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní

Vašu žiadosť o prácu pre Petržalku spolu s uvedenými dokumentmi môžete posielať minimálne do 30. júna 2021 (vrátane) prostredníctvom portálu Profesia alebo na e-mail [email protected]. V prípade otázok neváhajte kontaktovať vedúcu zberného dvora pani Kláru Ladickú na [email protected] alebo 0947 487 249.

Vopred všetkým ĎAKUJEME za prejavený záujem, no do ďalšieho kola výberového konania budú pozvaní len vybraní uchádzači. V prípade úspechu túto informáciu obdržíte najneskôr do 14 dní od uvedeného termínu. Uchádzačov, ktorí neboli vybraní na osobný pohovor, nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie a držíme palce.

Spracovanie osobných údajov:
Vaše osobné údaje sa použijú len za účelom výberového konania a ich spracovanie je nevyhnutné na vykonanie úkonov pred uzatvorením pracovnej zmluvy. Uvedené osobné údaje budú poskytnuté iba členom výberového konania a zamestnancom, ktorí sa zúčastnia na jeho príprave. Osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas jeho trvania a po tejto dobe budú zlikvidované, alebo v prípade uzavretia pracovnej či inej zmluvy využité na tieto účely. Neuskutoční sa pritom ich prenos do tretích krajín. Viac informácií ohľadom ochrany osobných údajov nájdete na www.petrzalka.sk/ochrana-osobnych-udajov. Kontakt: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odpadové hospodárstvo, riadenie prevádzky, environmentalistika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Náš nový kolega by mal mať prehľad v oblasti odpadového hospodárstva, skúsenosť s komunikáciou s ľuďmi a prácou na počítači. Dôležitými vlastnosťami by však mali byť najmä odbornosť, samostatnosť, zmysel vidieť veci komplexne a nebáť sa učiť aj z vlastných chýb. V neposlednom rade platí, že spolupráca, vytrvalosť, ochota pomôcť, trpezlivosť, prioritizácia či zodpovednosť nie sú na našom zbernom dvore iba frázami.

K vašej novej práci pre Petržalku budete určite potrebovať:
  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • minimálne dvojročnú prax v odpadovom hospodárstve
  • skúsenosť s prácou s počítačom vrátane programov Word a Excel

Mestská časť Bratislava-Petržalka je jednou z najväčších slovenských samospráv s viac ako 150-tisíc obyvateľmi. Naše kolegyne a kolegov z miestneho úradu, zberného dvora, trhoviska, plavárne, odťahového parkoviska, kultúrnych zariadení, knižnice, sociálnej výdajne, klubovne seniorov, škôlok a škôl spája zmysel pre službu obyvateľom a návštevníkom Petržalky, záujem o okolie, v ktorom žijeme a v neposlednom rade aj pomoc a podpora všetkým, ktorí ich potrebujú. Ak sa vám naše poslanie páči, radi vás medzi sebou privítame. Neváhajte sa prihlásiť do vami preferovaného výberového konania, a pomôžte nám tak z Petržalky robiť lepšie miesto pre život nás všetkých. ĎAKUJEME a tešíme sa na spoluprácu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. M.Ed. Marcela Zacharová
Tel.: +421947487007
E-mail: poslať životopis
ID: 4106328  Megjelentetés dátuma: 18.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac