Odborný/á referent/ka údržby

Mestská časť Bratislava - Petržalka

Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Petržalka, Kutlíkova 17, Petržalka
Termín nástupu
ihneď resp. podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S vašou vysnívanou prácou so super kolegami v Petržalke budete spokojný/á ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO:
  • Máte radi praktické zadania týkajúce sa nákupu materiálu a prevádzky organizácií?
  • Ste flexibilný/á a viete hľadať tvorivé riešenie problémov?
  • Je pre Vás dôležitá hospodárnosť a racionálne nakladanie s verejnými prostriedkami?
  • Máte skúsenosti s prípravou podkladov pre verejné obstarávanie alebo prieskumy trhu?

Činnosti, ktorými vás budeme u nás v Petržalke zamestnávať:
  • príprava podkladov pre spracovanie účtovných dokladov
  • príprava podkladov pre verejné obstarávanie na tovary a služby
  • spracovanie prieskumov trhov na materiál referát správy verejných priestranstiev
  • spracovanie výsledkov verejných súťaží a prieskumov trhu a zabezpečenie nákupu tovaru
  • archivácia dokladov k spracovaniu nákupov PHM
  • príprava podkladov pre evidenciu majetku
  • spracovanie došlej a odoslanej pošty

Váš bežný pracovný deň u nás v Petržalke si môžete predstaviť aj takto:
Pracovať budete zväčša v našich priestoroch na Ondreja Štefanka 6 v Petržalke. Spolu s ostatnými kolegami a kolegyňami na referáte administratívnej a rozpočtovej agendy budete zabezpečovať administratívu spojenú s údržbou verejných priestranstiev a materských škôl. Vy sa budete zameriavať na nákupy materiálov pre materské školy, ktoré je potrebné nakúpiť cez niektorý z procesov verejného obstarávania. S nastavením procesov Vám budú nápomocní kolegovia z referátu verejného obstarávania a z oddelenia školstva. Okrem toho budete zabezpečovať aby bol „vysúťažený“ tovar aj dodaný, alebo nakúpený, takže budete pripravovať podklady na zmluvy s dodávateľmi a objednávky. Všetky administratívne práce budú zamerané na správu verejných priestranstiev v Petržalke a teda zamerané na zlepšenie života v mestskej časti. Na konci pracovného dňa tak budete môcť mať aj dobrý pocit, že svojou prácou prispievate k lepšiemu životu v Petržalke.

  • 5 dní dovolenky navyše
  • možnosť ubytovania na zamestnaneckej ubytovni v Petržalke
  • kvalitné technické vybavenie
  • stabilná práca v prívetivom kolektíve
  • potrebné školenia a kurzy
  • teambuildingy s občerstvením
  • samozrejme príspevok na stravovanie
  • a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy

Ak vás táto ponuka zaujala, nezabudnite nám do Petržalky poslať:
  • profesijný životopis
  • certifikáty o kurzoch a školeniach (nepovinné)
  • doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
informácie o výberovom konaní

Vašu žiadosť o prácu pre Petržalku spolu s uvedenými dokumentmi môžete posielať minimálne do 25. septembra 2021 (vrátane) cez portál Profesia alebo na e-mail [email protected]. V prípade záujmu môžete kontaktovať aj pani Idu Brtáňovú na tel. čísle 0947 487 247 alebo e-maile [email protected]
Vopred všetkým ĎAKUJEME za prejavený záujem, no do ďalšieho kola výberového konania budú pozvaní len vybraní uchádzači. V prípade úspechu túto informáciu obdržíte najneskôr do 14 dní od uvedeného termínu. Uchádzačov, ktorí neboli vybraní na osobný pohovor, nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie a držíme palce.

Spracovanie osobných údajov:
Vaše osobné údaje sa použijú len za účelom výberového konania a ich spracovanie je nevyhnutné na vykonanie úkonov pred uzatvorením pracovnej zmluvy. Uvedené osobné údaje budú poskytnuté iba členom výberového konania a zamestnancom, ktorí sa zúčastnia na jeho príprave. Osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas jeho trvania a po tejto dobe budú zlikvidované, alebo v prípade uzavretia pracovnej či inej zmluvy využité na tieto účely. Neuskutoční sa pritom ich prenos do tretích krajín. Viac informácií ohľadom ochrany osobných údajov nájdete na www.petrzalka.sk/ochrana-osobnych-udajov. Kontakt: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Náš nový kolega alebo kolegyňa by mal/a mať prax a skúsenosť s prípravou podkladov pre verejné obstarávanie a so spracovaním prieskumov trhu. Zároveň aspoň stredoškolské vzdelanie s maturitou ekonomického zamerania a bez komplikácií by mal/a zvládať aj prácu so softvérom na obeh dokladov a nástrojmi balíka Microsoft Office (najmä Excel, Word, Outlook). Samozrejmosťou sú aj precíznosť a ústretové vystupovanie a dochvíľnosť nielen pri práci.

K vašej novej práci pre Petržalku budete určite potrebovať:
  • ochotu a chuť pracovať
  • flexibilitu a dochvíľnosť
  • samostatnosť a spoľahlivosť
  • vynaliezavosť a kreativitu
  • záujem o rozširovanie vedomostí a zručností

Mestská časť Bratislava-Petržalka je jednou z najväčších slovenských samospráv s viac ako 150-tisíc obyvateľmi. Naše kolegyne a kolegov z miestneho úradu, zberného dvora, trhoviska, plavárne, odťahového parkoviska, kultúrnych zariadení, knižnice, sociálnej výdajne, klubovne seniorov, škôlok a škôl spája zmysel pre službu obyvateľom a návštevníkom Petržalky, záujem o okolie, v ktorom žijeme a v neposlednom rade aj pomoc a podpora všetkým, ktorí ich potrebujú. Ak sa vám naše poslanie páči, radi vás medzi sebou privítame. Neváhajte sa prihlásiť do vami preferovaného výberového konania, a pomôžte nám tak z Petržalky robiť lepšie miesto pre život nás všetkých. ĎAKUJEME a tešíme sa na spoluprácu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4032131  Megjelentetés dátuma: 25.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac