Špecialista pre sociálne médiá a on-line komunikáciu

Mestská časť Bratislava - Petržalka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď resp. podľa dohody
1 200 EUR/mesiacmzda od 1200 EUR / podľa rozsahu kvalifikácie, praxe a dosiahnutých skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Správa sociálnych sietí (FB, IG, YT).
• Tvorba príspevkov pre sociálne médiá v spolupráci s ostatnými členmi tlačového a komunikačného oddelenia.
• Monitoring sociálnych médií.
• Spolupráca pri tvorbe komunikačných stratégií miestneho úradu Bratislava - Petržalka.
• Vyhodnocovanie a prezentácia analytík sociálnych sietí pre vedúceho oddelenia a miestne zastupiteľstvo.
• Príprava a podieľanie sa na tvorbe audio/video reportáží v teréne.

Kvalifikačné predpoklady:
• Prax so zverejňovaním príspevkov na sociálnych sieťach Facebook, Instagram (minimálne 1 rok) a znalosť Facebook Business Manager / FB reklám a FB analytiky,
• prax so zverejňovaním príspevkov na Instagrame,
• skúsenosť s vytváraním príspevkov na YouTube,
• základná znalosť Google Analytics, Google AdWords a PPC reklám,
• základná znalosť grafických programov na editovanie fotografií je výhodou, ale nie podmienkou
• skúsenosť s copywritingom,
• skúsenosť s aktualizáciou firemnej webstránky a prípravy podkladov,
• skúsenosť s marketingovým alebo mediálnym plánovaním či už v reklamnej agentúre alebo pre komerčnú značku, či organizáciu.

Informácie o výberovom konaní

K žiadosti na výberové konanie je nutné predložiť:
• profesijný životopis s prehľadom priebehu zamestnaní
• doklady o vzdelaní a o ďalších špeciálnych školeniach potrebných pre výkon práce

Profesijný životopis spolu s požadovanými dokladmi zasielajte do 30.11.2020 na e-mailovú adresu kontaktnej osoby.
Originály dokladov k nahliadnutiu spolu s podpísaným súhlasom so spracovaním osobných údajov prinesie uchádzač na výberové konanie osobne.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej mestskej časti. K výberovému konaniu budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí spĺňajú všetky požiadavky a zašlú požadované doklady.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej mestskej časti. K výberovému konaniu budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí spĺňajú všetky požiadavky a zašlú požadované doklady. Informáciu o tom, či ste pozvaný na osobný pohovor dostanete najneskôr do 14 dní od termínu ukončenia prijímania životopisov. Uchádzačov, ktorí neboli vybratí na osobný pohovor nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať. Ďakujeme za porozumenie.

Poskytnuté osobné údaje sa použijú len za účelom výberového konania a ich spracovanie je nevyhnutné na vykonanie úkonov pred uzatvorením zmluvy. Uvedené osobné údaje budú poskytnuté členom výberového konania a zamestnancom, ktorí sa zúčastnia na jeho príprave. Neuskutoční sa prenos osobných údajov do tretích krajín. Osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas trvania výberového konania; po skončení doby uchovávania budú tieto osobné údaje zlikvidované alebo (v prípade uzavretia pracovnej alebo obdobnej zmluvy) budú využívané na pracovnoprávne účely.
Viac informácií ohľadom ochrany osobných údajov nájdete na https://www.petrzalka.sk/ochrana-osobnych-udajov/.
Kontakt na zodpovednú osobu pre ochranu osobných údajov – [email protected].

Kontaktná osoba:
E-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

• spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť
• samostatnosť, ochota učiť sa, odolnosť voči stresu
• bezúhonnosť, osobnostné a morálne predpoklady

Mestská časť Bratislava-Petržalka je jednou z najväčších slovenských samospráv s viac ako 150-tisíc obyvateľmi. Naše kolegyne a kolegov z miestneho úradu, zberného dvora, trhoviska, plavárne, odťahového parkoviska, kultúrnych zariadení, knižnice, sociálnej výdajne, klubovne seniorov, škôlok a škôl spája zmysel pre službu obyvateľom a návštevníkom Petržalky, záujem o okolie, v ktorom žijeme a v neposlednom rade aj pomoc a podpora všetkým, ktorí ich potrebujú. Ak sa vám naše poslanie páči, radi vás medzi sebou privítame. Neváhajte sa prihlásiť do vami preferovaného výberového konania, a pomôžte nám tak z Petržalky robiť lepšie miesto pre život nás všetkých. ĎAKUJEME a tešíme sa na spoluprácu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4001017  Megjelentetés dátuma: 18.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac