Referent rozpočtu

Mestská časť Bratislava-Nové Mesto

Miesto práce
Junácka, Nové Mesto
Termín nástupu
september 2019/dohodou
od 724€ do 869€ v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. + osobný príplatok v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• realizuje predkontáciu rozpočtových položiek v zmysle platnej ekonomickej klasifikácie, funkčnej klasifikácie, programovej štruktúry za bežné a kapitálové príjmy a výdavky,
• kontroluje a rozpočtuje bežné a kapitálové príjmové a výdavkové položky,
• sleduje použitie finančných prostriedkov fondov a kontroluje ich čerpanie,
• sústreďuje a spracováva rozpočtové požiadavky pre zostavenie návrhu rozpočtu, spracováva monitorovacie správy plnenia rozpočtu, spolupracuje pri spracovaní záverečného účtu a zostavení výkazu FIN 1-12,
• pripravuje rozpočtové opatrenia a zmeny rozpočtu mestskej časti v rámci bežných a kapitálových príjmov a výdavkov

• 5 dní dovolenky navyše,
• 5 dni sick day,
• stravné lístky v hodnote 4€,
• 50% úhrada z ceny ročnej električenky.

Žiadosť na zaradenie do výberového konania, životopis s nižšie uvedeným súhlasom * zaslať do 07.11.2019 na adresu:

Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto,
personálny úsek , Junácka ul. l,
832 91 Bratislava 3
alebo [email protected]

Týmto ako dotknutá osoba udeľujem Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto, Junácka 1, 832 91 Bratislava, IČO 00 603 317 súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia.

Pozvaní do výberového konania budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvádzané podmienky. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

potrebná prax v oblasti rozpočtu verejnej správy, prípadne štátnej správy

Samospráva - miestny úrad

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3789587  Megjelentetés dátuma: 17.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 724€ do 869€ v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. + osobný príplatok v závislosti od skúseností uchádzača