Asistent/ pracovník sekretariátu starostu (zastupovanie počas PN)

Mestská časť Bratislava-Nové Mesto

Miesto práce
Junácka 1, Bratislava
Termín nástupu
február 2018/dohodou
platová trieda 7 v Platovom zaradení v zmysle zákona NR SR č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovanie administratívnej a organizačnej podpory Kancelárie starostu
• plánovanie, pripravovanie a organizovanie porád a pracovných stretnutí vrátane
• písomných materiálov
• organizovanie pracovného programu, zabezpečovanie pracovných ciest nadriadených
• pripravovanie materiálov na stretnutia ako aj dennej agendy v sekretariáte
• spracovanie, evidencia a distribúcia došlej a odoslanej korešpondencie
• dobrá znalosť MS Office (Excel, Power Point) na veľmi dobrej užívateľskej úrovni
• vybavovanie telefonických rozhovorov, návštev
• komunikovanie s ostatnými úsekmi
• starostlivosť o dochádzku na vybraných úsekoch

Požiadavky na zamestnanca

• hospodárska korešpondencia – expert
• pracovné skúsenosti z rovnakej pracovnej pozície
• vynikajúce organizačné schopnosti, dôslednosť, precíznosť, spoľahlivosť
• profesionálne komunikačné zručnosti, empatia
• vysoká miera samostatnosti, logické myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť
• proaktívny a flexibilný prístup k práci
• vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť, precíznosť
• slušnosť trpezlivosť, vysoká miera tolerantnosti, vysoké zvládanie stresu
• anglický alebo nemecký jazyk

Samospráva - miestny úrad

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3284154  Megjelentetés dátuma: 11.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: platová trieda 7 v Platovom zaradení v zmysle zákona NR SR č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov