Referent/ka dopravy

Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Karlova Ves, Karloveská, Karlova Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovanie preneseného výkonu štátnej správy na úseku cestného hospodárstva vo veciach komunikácií III. a IV. triedy a účelových komunikácií, najmä povoľovanie zvláštneho užívania komunikácií, povoľovanie uzávierky, príp. nariadenie obchádzky, rozhodovanie o povolení vyhradeného parkoviska, rozhodovanie o pripájaní pozemných komunikácií, zriaďovanie nadjazdov a miestnych komunikácií na susedné nehnuteľnosti, rozhodovanie o povolení výnimiek pri umiestňovaní pevných prekážok na miestnych komunikáciách, vykonávanie odborného dohľadu na komunikáciách,
• vypracovanie rozhodnutí pre rozkopávky a zaujatia verejného priestranstva podľa cestného zákona, kontrola dodržiavania termínov a podmienok rozhodnutí, dohľad a preberanie verejného priestranstva pred a po jeho uvedení do pôvodného stavu,
• vypracovanie projektov organizácie dopravy, predkladanie na schválenie do Operatívnej komisie pre dopravné značky a dopravné značenie, zabezpečenie osadenia nového dopravného značenia na základe schválených projektov, zabezpečenie obnovy pôvodného, opotrebovaného alebo poškodeného dopravného značenia,
• riešenie podnetov občanov, komunikácia s občanmi - mailová, telefonická, osobná,
• komunikácia s inštitúciami pri riešení podnetov občanov,
• sledovanie stránky Odkaz pre starostu, zadávanie reakcií k podnetom, riešenie podnetov, kontrola vyriešených podnetov,
• vydávanie povolení na vjazd vozidiel do zón so zákazom vjazdu,
• prijímanie a evidencia podnetov na opravy komunikácií a schodísk, obhliadka s dodávateľmi stavebných prác, preberanie opravených akcií,
• koordinátor pri realizácii projektu rezidentského parkovania, vydávanie rezidentských parkovacích kariet

Pracovný čas 37,5 hod týždenne
5 dní dovolenky nad rámec zákonníka práce, 2 dni sick day
Ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava

Ostatné znalosti

Práca s PC, Microsoft Word, Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
Orientácia v katastrálnej mape
Odolnosť voči stresu
Komunikatívnosť, schopnosť tímovej spolupráce
Výhodou je prax priamo v oblasti dopravy, resp. samosprávy, kľúčová je však schopnosť rýchlo sa učiť nové veci

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava - Karlova Ves zabezpečuje agendu miestnej samosprávy. Naším cieľom je vybudovať kvalitné a efektívne služby pre občanov a súčasne vytvoriť zaujímavé pracovné prostredie pre zamestnancov.
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím štruktúrovaný životopis do 29.04.2024.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3986924  Megjelentetés dátuma: 14.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac