Vedúci/vedúca Útvaru verejného obstarávania

Mesto Trnava

Miesto práce
Hlavná 5, okres Trnava
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ide o manažérsku pozíciu, kde pracovnou náplňou je vedenie ľudí a koordinácia činností spojených s verejným obstarávaním, zodpovednosť za realizáciu verejného obstarávania v súlade so zákonom č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a zákona č. 315/2016 Z.z. o registri partnerov verejného sektora v prospech verejného obstarávateľa, ktorý je tvorený Mestským úradom Trnava (jednotlivé odbory) Mestskou políciou v Trnave, materskými školami bez právnej subjektivity a školskými jedálňami:
- vypracováva plán verejného obstarávania na príslušný hospodársky rok v súlade s rozpočtom Mesta Trnava ako verejného obstarávateľa, resp. v súlade s rozpočtami národných projektov
- zodpovedá za sledovanie aktuálnych usmernení a výkladových stanovísk Úradu pre verejné obstarávanie v rámci platnej legislatívy, centrálnej metodiky verejného obstarávania a v zmysle platných interných riadiacich dokumentov
- sleduje dodržiavanie finančných limitov určujúcich postup zadávania zákaziek v rámci verejného obstarávateľa
- realizuje verejné obstarávanie tovarov, služieb a stavebných prác v súlade s platným zákonom a internými riadiacimi aktmi (smernice, príkazy primátora a pod.) o verejnom obstarávaní
- spracováva a zverejňuje čiastkové a súhrnné správy o zákazkách, štatistické vyhodnotenia za predošlé obdobia
- poskytuje odborné konzultácie pre žiadateľov obstarávania zákaziek (jednotlivé organizačné zložky verejného obstarávateľa) najmä plánovanie postupov a výber metód pre jednotlivé zadávania zákaziek
- spolupracuje na tvorbe interných riadiacich aktov v oblasti verejného obstarávania, pripravuje a zabezpečuje odborné podklady, analýzy, vyjadrenia k činnosti útvaru verejného obstarávania a iné súvisiace písomnosti na rokovanie vedenia Mesta Trnava, Mestskej rady a Mestského zastupiteľstva Mesta Trnava
- vypracováva návrhy menovacích dekrétov členov komisií na vyhodnocovanie ponúk
- zabezpečuje účasť vhodného zamestnanca útvaru verejného obstarávania ako člena komisie pri vyhodnocovaní ponúk verejného obstarávania

- pohyblivá pracovná doba
- dovolenka v zmysle Vyššej kolektívnej zmluvy
- DDS

Zaslaním žiadosti o zaradenie do výberového konania dáva záujemca súhlas so spracovaním a archiváciou osobných údajov v zmysle § 11 ods. 4 Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo nevybrať žiadneho z uchádzačov alebo výberové konanie v jeho priebehu zrušiť bez udania dôvodu.
Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači spĺňajúci požadované kritériá najmenej sedem dní pred jeho konaním.
Uchádzači sami nesú náklady, ktoré im účasťou vo výberovom konaní vzniknú.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor právo výhodou

Vodičský preukaz

B

organizačné a komunikačné zručnosti
zodpovedný, analytický a proaktívny prístup k práci
bezúhonnosť a spôsobilosť na právne úkony

Obecná samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3281852  Megjelentetés dátuma: 9.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou