Referent stavebného úradu

Mesto Stupava

Miesto práce
Stupava
Termín nástupu
ASAP
871 EUR/mesiackvartálne odmeny až do 20 %, nástupný plat podľa praxe od 871 do 1046 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

koncepčná a rozhodovacia činnosť v povoľovacom konaní v stanovenom rozsahu vrátane kontrolnej činnosti vo vymedzenom rozsahu, najmä:
- umiestňovať stavby a povoľovať zmeny umiestnenia stavieb, vyhotovovať písomné vyjadrenia pre špeciálne stavebné úradu, overovať splnenie podmienok vydaných územných rozhodnutí, ­ povoľovať stavby a ich zmeny počas realizácie,
povoľovať zmeny dokončených stavieb,povoľovať stavebné úpravy, udržiavacie práce a drobné stavby, pri ktorých nie je postačujúce ohlásenie, vykonávať kolaudácie stavieb a zmeny v užívaní stavieb, ­ povoľovať predčasné užívanie stavieb, dočasné užívanie stavieb so skúšobnou prevádzkou,­ nariaďovať nevyhnutné úpravy na stavbách a údržbu stavieb, nariaďovať opatrenia na susedných pozemkoch, vydávať povolenia na odstránenia stavieb, vydávať povolenia na terénne úpravy, ­ vykonávať štátny stavebný dohľad, nariaďovať odstránenie závad a opatrenia na stavbách na základe výkonu štátneho stavebného dohľadu, ­ poskytovať informácie podľa platnej legislatívy.

vítaný je osobitný kvalifikačný predpoklad na zabezpečenie činnosti stavebného úradu v zmysle vyhlášky Ministerstva výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky č. 547/2003 Z. z.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné alebo technické

Vodičský preukaz

B

mesto
ID: 3863896  Megjelentetés dátuma: 13.3.2020  Alapbér (bruttó): 871 EUR/mesiac