Vedúci oddelenia výstavby a životného prostredia

Mesto Pezinok

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za komplexné riadenie oddelenia výstavby a životného prostredia, koordinuje a kontroluje pracovné činnosti oddelenia v súlade s dôkladnou znalosťou právnych predpisov.
• Riadi agendu vzťahujúcu sa na investičnú činnosť pri príprave a uskutočňovaní stavieb, dohliada na proces organizácie výkonu vlastnej investičnej výstavby Mesta, spolupracuje pri tvorbe koncepcie rozvoja Mesta.
• Koordinuje a kontroluje vykonávanie štátnej správy na úseku ochrany a tvorby životného prostredia, posudzovania vplyvov na životné prostredie, územného rozhodovania a stavebného poriadku.
• Zodpovedá za komplexnú ochranu životného prostredia v pôsobnosti Mesta podľa platných právnych predpisov.

• zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
• výhody zamestnanca Mesta
• príspevok na regeneráciu pracovnej sily
• odmeny pri životných jubileách

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
• žiadosť o zaradenie do výberového konania / motivačný list
• životopis
• fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania
• čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
• súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov
Dátum a miesto podania žiadosti o účasť na VK:
Žiadosti spolu s požadovanými naskénovanými dokladmi zasielajte prosím výhradne elektronickou poštou na adresu: [email protected] do 18.12.2019 s uvedením názvu pozície v predmete: „VK – Vedúci oddelenia výstavby a životného prostredia“.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

• odborná prax vo verejnej alebo štátnej správe na obdobnej pozícii vítaná
• znalosť z oblasti investičnej výstavby, územného plánovania a stavebníctva
• znalosť a orientácia v príslušnej legislatíve pre oblasť verejnej správy a územnej samosprávy
• organizačné schopnosti, samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť
• manažérske, organizačné a komunikačné schopnosti
• spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, bezúhonnosť
• práca s počítačom – úroveň pokročilý (Word, Excel, Pover Point, Internet)

Mesto Pezinok je orgánom územnej samosprávy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3812620  Megjelentetés dátuma: 18.11.2019  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac