Referent stavebného úradu

Mesto Pezinok

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.000 € v závislosti od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vykonávanie preneseného výkonu štátnej správy na úseku ochrany a tvorby životného prostredia, územného rozhodovania a stavebného poriadku.
2. Vykonávanie správy na úseku stavebného poriadku na úrovni obce.
3. Vykonávanie samostatnej odbornej činnosti na úseku štátnej stavebnej správy.
4. Zabezpečovanie komplexne všetkých činností na úseku stavebného poriadku vymedzeného zákonom č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku (stavebný zákon) v znení noviel a doplnkov a súvisiacich vykonávacích predpisov.
5. Vedenie rokovaní, miestnych šetrení v konaniach podľa stavebného zákona v súlade so zásadami zákona o správnom konaní a súvisiacich predpisov.
6. Pripravovanie úplných návrhov rozhodnutí.
7. Samostatná odborná práca pri výkone štátneho stavebného dohľadu. Zabezpečovanie výkonu štátneho stavebného dohľadu, navrhovanie spôsobu na odstránenie zistených závad a navrhovanie opatrení.
8. Prejednávanie a postihy v priestupkových konaniach a v konaniach o správnych deliktoch v zmysle príslušných ustanovení stavebného zákona a súvisiacich právnych predpisov.
9. Vykonávanie pôsobnosti špeciálneho stavebného úradu pre miestne komunikácie.

• zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
• skrátený týždenný pracovný čas na 37,5 hod
• výhody zamestnanca Mesta
• príspevok na regeneráciu pracovnej sily
• odmeny pri životných jubileách

Ste dynamická/ý s organizačnými schopnosťami? Máte prax v požadovanej oblasti? Radi Vás prijmeme do nášho tímu. Ponúkame prácu v progresívne sa rozvíjajúcom Mestskom úrade.

Zašlite nám svoju žiadosť s profesijným životopisom.
Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí v najväčšej miere spĺňajú naše kritériá.

Počet zamestnancov: 153
Adresa spoločnosti
Radničné námestie 7
902 14 Pezinok
Kontakt

Bližšie informácie poskytne osobne, príp. telefonicky (033/6901 700) Ing. Eva Popluhárová– vedúca oddelenia stavebného úradu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie stavebného zamerania

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- bezúhonnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- odolnosť voči stresu
- vysoké pracovné nasadenie

Mesto Pezinok je orgánom územnej samosprávy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3791647  Megjelentetés dátuma: 21.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1.000 € v závislosti od pracovných skúseností