Vedúca/i Zariadenia opatrovateľskej služby/ Prepravnej služby/ Jedálne a Práčovne

Mesto Pezinok

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 500 EUR/mesiacod 1000 do 1500 Eur, v závislosti od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje výkon Sociálnej práce v zariadení opatrovateľskej služby (ďalej ZOS), v
opatrovateľskej službe (ďalej OS), jedálni, práčovni, prepravnej službe (ďalej PrS).
- Organizačné zabezpečenie a metodické usmerňovanie poskytovania sociálnych
služieb: ZOS, OS, jedálne, práčovne, PrS, vrátane koordinovania, riadenia a kontroly
zamestnancov poskytujúcich opatrovateľskú službu v domácnostiach opatrovaných
osôb, v ostatných druhoch sociálnych služieb, ktorých je vedúcou/im.
- Vykonávanie šetrení u žiadateľov o poskytovanie sociálnych služieb : OS, ZOS, DS.
V prípade osamelo žijúcich občanov vybavuje potrebnú dokumentáciu pre
opatrovateľskú službu, pre ZOS a Os, ZPS, DS a následne vyhotovuje sociálnu
anamnézu a sociálny posudok.
- V prípade potreby zabezpečuje priamy výkon opatrovateľskej služby mobilným
a imobilným občanom, dovoz obedov a tiež v prípade potreby zabezpečuje odvoz
klientov PrS.
- Zodpovednosť za pokladničnú prácu pre ZOS, OS, Jedálne, Práčovne a PRS (kontrola
vedenia pokladničnej knihy, kontrola za príjem poskytovaných sociálnych služieb
v hotovosti, za úhrady výdavkov na drobný nákup, za odvod prebytku prevyšujúceho
pokladničný limit, za pohonné hmoty OS, ZOS, PrS údržba a opravy auta OS, ZOS,
PrS).
- Spracovávanie podkladov pre mzdy opatrovateliek a ostatných zamestnancov ZOS,
OS, Jedálne, Práčovne, a výkazy pre výplaty.
- Počas služby v zariadení zodpovedá za denný režim a bezpečnosť klientov v ZOS a je
povinná/ý dodržiavať prevádzkový poriadok.
- Kontrola individuálnych plánov a záznamov o priebehu poskytovania sociálnej služby
a hodnotenie priebehu poskytovania sociálnej služby za účasti klienta.
- Zodpovednosť za hospodárne a účelné nakladanie s majetkom ZOS, OS, Jedálne,
Práčovne, PrS.
- Vyhotovenie rozpisov služieb pre opatrovateľky a zabezpečenie výkonu služieb.
- Spracovávanie štatistických údajov za ZOS, OS, Jedálne, Práčovne, PrS.
- Predkladá žiadosť o finančný príspevok pre ZOS – MPSVaR.

- zázemie stabilného mestského úradu
- príjemné pracovné prostredie a práca v profesionálnom kolektíve
- teambuldingové aktivity
- 5 dní dovolenky navyše
- ďalšie benefity prezentované na osobnom stretnutí

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
- žiadosť a životopis
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov
- písomná práca na tému: Vízia riadenia sociálnych služieb (formát Word, maximálne 4 normované strany)

Dátum a miesto podania žiadosti o účasť na VK:
žiadosti spolu s požadovanými naskenovanými dokladmi zasielajte prosím výhradne elektronickou poštou na adresu: [email protected] do 30.09.2019 s uvedením hesla v predmete: „VK – Vedúca/vedúci ZOS, OS, PS, J a P“.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- orientácia v problematike sociálnych služieb
- znalosť územia Mesta Pezinok vítaná
- samostatnosť
- komunikácia (jednanie s ľuďmi)
- vodičský preukaz typu B

Mesto Pezinok je orgánom územnej samosprávy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3760470  Megjelentetés dátuma: 11.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacod 1000 do 1500 Eur, v závislosti od pracovných skúseností