Referent životného prostredia

Mesto Pezinok

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacv závislosti od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• koncepcia tvorby a ochrany životného prostredia vrátane rozhodnutí v oblasti ochrany vôd a ochrany prírody,
• samostatná práca na úseku preverovania podnetov a sťažností občanov,
• komplexná ochrana životného prostredia v pôsobnosti mesta podľa platných právnych predpisov,
• podávanie záväzných stanovísk v otázkach životného prostredia v zverených oblastiach,
• organizovanie a kontrola výkonu verejnoprospešných služieb v oblasti údržby verejnej zelene na pozemkoch a detských ihrísk, ktoré sú vo vlastníctve mesta, resp. v jeho užívaní,
• návrh rozpočtu a sledovanie čerpania rozpočtových položiek vo zverených oblastiach, overovanie vecnej správnosti faktúr,
• delegované úlohy štátnej správy v zmysle zákona č. 364/2004 o vodách a o zmene zákona Slovenskej národnej rady č. 372/1990 Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov (vodný zákon),
• delegované úlohy štátnej správy v zmysle zákona 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny v znení neskorších zmien a doplnkov,
• spoluúčasť na tvorbe a realizácii zásadných zámerov vo zverených oblastiach,
• ekologická prevencia (spolupráca so školami, združeniami občanov, usmerňovanie dobrovoľných aktivít v súlade s napĺňaním koncepčných zámerov Mesta a pod.

• zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
• skrátený týždenný pracovný čas na 37,5 hod
• výhody zamestnanca Mesta
• príspevok na regeneráciu pracovnej sily
• odmeny pri životných jubileách

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
- žiadosť a životopis
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov

Dátum a miesto podania žiadosti o účasť na VK: žiadosti spolu s požadovanými naskenovanými dokladmi zasielajte prosím výhradne elektronickou poštou na adresu: [email protected] s uvedením hesla v predmete: „VK – Referent životného prostredia“.

Priebeh výberového konania:
Výberové konanie bude prebiehať formou individuálneho rozhovoru (pohovor).

Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači, ktorí splnia uvedené požiadavky a pošlú požadované doklady.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalosť legislatívy v oblasti životného prostredia
Prax vo verejnej správe vítaná
Prax na podobnej pozícii
Osvedčenie o získaní osobitného kvalifikačného predpokladu vykonávať štátnu správu starostlivosti o životné prostredie ( vítané )
Proaktívny a pozitívny prístup k práci
Spoľahlivosť a zodpovednosť

Mesto Pezinok je orgánom územnej samosprávy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3612177  Megjelentetés dátuma: 22.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac