Samostatný odborný referent verejného obstarávania

Mesto Malacky

Miesto práce
Mestský úrad, Bernolákova, Malacky
Termín nástupu
1.1.2021, prípadne podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rámcová náplň práce:
- komplexné a samostatné riadenie procesov verejného obstarávania - zákaziek s nízkou hodnotou, podlimitných a nadlimitných zákaziek podľa zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní v z.n.p.
- realizácia procesu verejného obstarávania, vrátane elektronického trhoviska, zadávanie zákaziek, organizovanie a vyhodnocovanie ponúk v oblasti verejného obstarávania
- sledovanie legislatívy v oblasti verejného obstarávania
- zodpovednosť za správne vykonanie verejných obstarávaní

Pracovný pomer je na dobu určitú na jeden rok s možnosťou predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú.
Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o zaradenie do výberu uchádzača
- štruktúrovaný profesijný životopis s uvedením telefonického a e-mailového kontaktu
- kópia dokladu o vzdelaní

Dátum a miesto podania žiadosti:
Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť do 4.12.2020 na adresu: Mesto Malacky, Bernolákova 5188/1A, 901 01 Malacky. Žiadosti doručené po tomto termíne nebudú zaradené do výberu uchádzača (neakceptuje sa posledný deň lehoty ako dátum odoslania na podacom lístku pošty).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

pracovná prax a skúsenosti v oblasti verejného obstarávania v trvaní min. 3 roky

Iné kritériá a požiadavky:
- znalosť legislatívy týkajúcej sa verejného obstarávania, najmä zákona č. 343/2015 Z. z., znalosť európskych smerníc týkajúcich sa verejného obstarávania, znalosť rozhodovacej a metodickej činnosti Úradu pre verejné obstarávanie, znalosť procesných pravidiel pri realizácii verejného obstarávania
- dobrá orientácia v právnych predpisoch
- občianska bezúhonnosť
- znalosť práce s PC (MS Office, Internet)
- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilnosť, zodpovednosť

samospráva - Mesto Malacky

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4002126  Megjelentetés dátuma: 20.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac