Samostatný odborný referent organizačno - administratívnych vecí

Mesto Malacky

Miesto práce
Mestský úrad, Bernolákova, Malacky
Funkčný plat je určený v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rámcová náplň práce:
- vedie kanceláriu prednostky úradu, organizuje jej agendu (pracovný kalendár, pracovné cesty a ich vyúčtovanie, pracovné stretnutia, pracovné porady, úradné výkony a pod.)
- zabezpečuje komunikáciu medzi prednostkou úradu a zamestnancami úradu a komunikáciu medzi prednostkou úradu a externými klientmi
- zabezpečuje nákup kancelárskych pomôcok a vybavenia, vedie o nich evidenciu
- pomáha s plnením administratívnych úloh (kopírovanie, tlač, viazanie dokumentov, príprava zasadačky pre akékoľvek interné a externé školenia, príprava občerstvenia a pod.)

Pracovný pomer je na dobu určitú na jeden rok s možnosťou predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú; pozícia je vhodná aj pre absolventa.

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o zaradenie do výberu uchádzača s uvedením telefonického a e-mailového kontaktu
- štruktúrovaný profesijný životopis
- kópia dokladu o vzdelaní

Dátum a miesto podania žiadosti:
Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť najneskôr do 25. marca 2019 na adresu: Mesto Malacky, Bernolákova 5188/1A, 901 01 Malacky. Žiadosti doručené po tomto termíne nebudú zaradené do výberu uchádzača (neakceptuje sa posledný deň lehoty ako dátum odoslania na podacom lístku pošty).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Iné kritériá a požiadavky:
- občianska bezúhonnosť
- organizačné zručnosti, komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
- znalosť práce s PC (MS Office, Internet)
- výhodou je ovládanie minimálne jedného svetového jazyka na komunikatívnej úrovni

samospráva - Mesto Malacky

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3619599  Megjelentetés dátuma: 12.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Funkčný plat je určený v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.