Samostatný odborný referent – referát životného prostredia

Mesto Leopoldov

Miesto práce
Hlohovská cesta, Leopoldov
Termín nástupu
12.8.2019
podľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov. (zákl. plat od 5.triedy je 629,-€ + dĺžka praxe + ďalšie príplatky))

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň práce:
- zabezpečuje, preveruje a preberá komplexnú starostlivosť o: mestskú zeleň, prevádzku, údržbu verejného osvetlenia, fontány a rozhlasu; čistotu, údržbu (vrátane zimnej) komunikácií;
- pripravuje podklady pre aktívne riadenie úrovne služieb v oblasti životného prostredia, ktoré zabezpečuje mestom prostredníctvom zmluvných partnerov;
- zabezpečuje plnenie úloh na úseku životného prostredia, najmä v oblasti ochrany ovzdušia, ochrany vôd, ochrany prírody;
- vydáva rozhodnutia pre prevádzkovateľov malých zdrojov znečisťovania;
- realizuje samostatné vybavovanie agendy komunálneho odpadu, prípravu a zabezpečenie právnych podkladov;
- vydáva povolenia na realizovanie drobných stavieb, stavebných úprav a udržiavacích prác na základe ohlasovacej povinnosti stavebníkov.
- vydáva súhlasy na zvláštne užívanie mestských komunikácií;
- vyhotovuje rozhodnutia na čiastočnú alebo úplnú uzávierku miestnych komunikácií v súvislosti s ich zvláštnym užívaním;
- organizuje a koordinuje činnosť pracovníkov, ktorí sú poverení údržbou mesta;

- možnosť osobného rozvoja a sebavzdelávania
- možnosť kariérneho postupu
- 5 dní dovolenky naviac
- osobný príplatok
- mimoriadne odmeny

Informácie o výberovom konaní

Požadované dokumenty:
- žiadosť o prijatie do zamestnania s uvedením stručnej motivácie o túto pracovnú pozíciu s telefonickým a emailovým kontaktom
- profesijný životopis
- doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní – overená kópia
- výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Dovoľujeme si upozorniť že budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

environmentalistika, verejná správa, krajinné inžinierstvo, stavebníctvo a pod.

Vodičský preukaz

B

- znalosť zákonov a ostatných právnych predpisov súvisiacich s pracovnou pozíciou vítaná
- znalosť cudzích jazykov vítaná
- pokročilá znalosť Microsoft Office – Word, Excel, Outlook, Power Point
- organizačné schopnosti, zodpovednosť
- flexibilita, kreativita, samostatnosť, schopnosť tímovej spolupráce

- výkon práce vo verejnom záujme
- samosprávna pôsobnosť
- verejná správa, prenesená štátna správa
ID: 3712295  Megjelentetés dátuma: 9.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: podľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov. (zákl. plat od 5.triedy je 629,-€ + dĺžka praxe + ďalšie príplatky))