Florista/floristka - Aranžér/-ka kvetín

MESTE, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
november 2020
6,5 - 8 EUR/hod.Finančné ohodnotenie závisí od praxe, referencií a skúseností uchádzača. V prípade TPP plat od 850€/mesačne, skúsení floristi s praxou a referenciami od 1000€/mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aranžovanie kytíc, kvetinových aranžmánov a dekorácií
- predaj črepníkových rastlín a doplnkového tovaru
- zodpovednosť za vzhľad predajne - vykladanie tovaru, dekorovanie predajne
- starostlivosť o rezané kvety a črepníkové rastliny
- práca s e-kasou

- výhodné platové podmienky
- odmeny pri dosahovaní výsledkov
- stravné lístky
- osobný rast pod odborným vedením skúsených floristov
- práca v mladom a progresívnom kolektíve
- zamestnanecké zľavy
- nefinančné bonusy

Poprosím len o životopisy uchádzačov, ktorí majú minimálne 1 rok praxe v oblasti floristiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Floristika, aranžérstvo, záhradníctvo, starostlivosť o kvety

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Skúsenosti s aranžovaním kvetov, kreativita a estetické cítenie sú hlavným predpokladom. Požadujeme minimálne ročnú prax. Tiež aktívne komunikačné schopnosti k zákazníkom a príjemné vystupovanie. Samostatnosť, spoľahlivosť a najmä chuť pracovať. Uvítame človeka, ktorý má tímového ducha a zvláda prácu v kolektíve. Prosím pozrite si aj náš Instagram, aby ste videli akú prácu vyžadujeme.

Kvetinárstvo FLORISTA
- predaj kytíc, kvetinových aranžmánov a črepníkových rastlín a doplnkového tovaru. Sme progresívne a mladé kvetinárstvo, kolektív zložený zo skúsených floristov. Kuk sem: https://www.instagram.com/florista.kvety/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3447548  Megjelentetés dátuma: 30.10.2020  Alapbér (bruttó): 6,5 EUR/hod.