Plnič tlakových fliaš/triedič

Messer Tatragas spol. s r. o.

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiacRočná mzda je vyplácaná: mesačná mzda x 13,8/rok ( 12 x mesačná mzda+dovolenková mzda vo výške 80% základnej mesačnej mzdy a vianočná odmena vo výške 100% základnej mesačnej mzdy) K základnej mesačnej mzde sú vyplácané príplatky v zmysle Kolektívnej zmluvy a Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pripravuje plniace zariadenie pre spustenie,
- triedi a pripravuje fľaše pre plnenie - vyraďuje fľaše do opravy, kontroluje správne
označenie a schopnosť fľaše pre plnenie,
- plní fľaše podľa sortimentu pri dodržaní technologických a bezpečnostných
predpisov,
- označuje fľašu aktuálnymi nálepkami,
- plnenie technických plynov do oceľových fliaš pomocou čerpadla, vrátane
ich manipulácie,
- obsluha vysokozdvižného a nízkozdvižného vozíka,

- ročný plat vo výške 900,00€ x 13,8 plus príplatky v zmysle Zákonníka práce a
Kolektívnej zmluvy
- odmena za výsledok hospodárenia vo výške 20%-30% z mesačnej mzdy
- stravná karta (v hodnote 4,80€ / 1 lístok- z toho príspevok zamestnanca je vo výške 1,24€)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- dovolenka na zotavenie - jednotná výmera pre všetkých zamestnancov 6 týždňov
- týždenný pracovný čas 37,5 hod
- ďalšie bohaté možnosti čerpania benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Messer Tatragas, spol. s r. o.. je členom nadnárodnej skupiny Messer, ktorá patrí k vedúcim svetovým výrobcom priemyselných plynov.

Messer Tatragas, spol. s r. o. je najväčšou spoločnosťou skupiny na Slovensku. Vznikol v roku 1990 ako spoločný podnik skupiny Messer a spoločnosti Chemika, Bratislava. Od roku 1998 je Meser Tatragas 100 %-nou dcérskou spoločnosťou firmy Messer SE & Co. KGaA.
ID: 3446669  Megjelentetés dátuma: 13.4.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac