Školiteľ vodičov nákladných vozidiel pre MKD- Taliansky/Srbský jazyk

MESAROLI TRANSPORTS a.s.

Miesto práce
Taliansko
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiacod 1000€ Brutto (+ ďalšie príplatky budú upresnené na pracovnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- školenie vodičov
- skúšobné jazdy vodičov, dohoda AETR
- kontrola PHM a ostatných prevádzkových kvapalín
- komunikácia s vodičmi ( v talianskom,chorvátskom jazyku)
- riešenie krízových situácií na vozidlách
- kontrola dochádzky vodičov
- príprava manuálov pre vodičov
- zabezpečenie a evidencia ochranných a bezpečnostných prostriedkov pre vodičov
- kontrola a evidencia stavu vozidla pri jeho preberaní a odovzdaní

- zabezpečené ubytovanie a strava

Pracovná pozícia bude vykonávaná na našej pobočke v Taliansku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

doprava, logistika

Jazykové znalosti

Chorvátsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C, E

- požadovaná prax v oblasti dopravy a logistiky aspoň 2 roky
- kvalifikačná karta vodiča
- prax na pozícii vodiča MKD veľkou výhodou
- prax s chladiarenskym návesom veľkou výhodou
- ochota cestovať do zahraničia (Taliansko)
- ochota pracovať nadčas
- ochota pracovať prípadne aj cez víkendy

Mesaroli Group je jednou z hlavných prepravných spoločností pre potravinársky tovar s kontrolovanou teplotou, liečivá, priemyselné výrobky, živé zvieratá a intermodálnu prepravu v Európe. V súčasnosti má 3 pobočky v Taliansku, operačné stredisko je v Trevenzuolo (VR) a koordinuje 8 ďalšími pobočkami : San Bonifacio (VR), Salerno (SA), Sant Priest (FR), Sandwich (UK), Kanfanar (Chorvátsko), Senec ( Slovensko), Belehrad (Srbsko), Vroclav (Poľsko).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3670398  Megjelentetés dátuma: 13.12.2019  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac