Pracovník kontroly vozového parku a vodičov

MESAROLI TRANSPORTS a.s.

Miesto práce
Kopčianska 8-10, Bratislava
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zadavanie udajov do systemu ( pocet najazdenych km, tankovanie, ostatne naklady)
Sledovanie splatnosti dezinfekcie navesov
Spracovanie pokut
Sledovanie ciest kamionov
Kontrola spravnosti vyfakturovanej nafty

Ovladanie talianskeho jazyka na aktivnej urovni je podmienkou. Dakujeme vsetkym uchadzacom za prejaveny zaujem, kontaktovat budeme iba uchadzacov , ktori zodpovedaju nasim poziadavkam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Chorvátsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- preciznost
- samostatnost
- odolnost voci stresu
- vysoke nasadenie v praci
- MS Office na uzivatelskej urovni

Mesaroli Group je jednou z hlavných prepravných spoločností pre potravinársky tovar s kontrolovanou teplotou, liečivá, priemyselné výrobky, živé zvieratá a intermodálnu prepravu v Európe. V súčasnosti má 3 pobočky v Taliansku, operačné stredisko je v Trevenzuolo (VR) a koordinuje 8 ďalšími pobočkami : San Bonifacio (VR), Salerno (SA), Sant Priest (FR), Sandwich (UK), Kanfanar (Chorvátsko), Senec ( Slovensko), Belehrad (Srbsko), Vroclav (Poľsko).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2895670  Megjelentetés dátuma: 11.10.2017