Zástupca vedúceho predajne v Merkury Shop Liptovský Mikuláš

MERKURY SHOP s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ASAP/dohodou
812 EUR/mesiacK základnej mzde sú vyplácané atraktívne mesačné odmeny. Mzda pri riadnom výkone môže dosahovať výšku 1500 eur a viac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastupovanie vedúceho predajne v čase jeho neprítomnosti.
Plnenie predajného plánu.
Práce na predajnej ploche, komunikácia so zákazníkom, poskytovanie informácií a odbornej pomoci zákazníkom.
Vedenie prevádzkovej agendy, plánovanie smien, kontrola dochádzky a kontrola chodu jednotlivých oddelení.
Kontrola čistoty a poriadku, priebežné inventúry, riešenie reklamácií.
Dodržiavanie štandardov a nariadení týkajúcich sa riadiacich pracovníkov.
Ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného.

Práca na TPP a mzda vždy v stanovenom termíne.
Stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ s rastúcim podielom na trhu.
Motivujúce finančné ohodnotenie.
Možnosť kariérneho rastu a získanie cenných skúseností v obchodnej oblasti.
Priestor pre vlastnú iniciatívu a nápady.

Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Prečítajte si prosím pozorne požiadavky na zamestnanca a zvážte, či ste kandidát vhodný na danú pozíciu - ak nie, životopis neposielajte, ušetríte náš i svoj čas a energiu. Všetky životopisy starostlivo preštudujeme ale kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Informujeme Vás, že spoločnosť MERKURY SHOP s.r.o., Duklianska 11, 080 01 Prešov, spracúva Vaše osobné údaje za účelom uskutočnenia tohto a prípadne aj ďalších (v prípade udelenia súhlasu) výberových konaní. Informáciu podľa §19 a §20 Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov nájdete na www.merkurymarket.sk/osobne-udaje/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vynikajúce organizačné a komunikačné zručnosti.
Skúsenosť s vedením veľkého tímu min 2. roky.
Prístup orientovaný na výkon a tvorbu riešení.
Samostatnosť a spoľahlivosť.
Príjemné a ústretové vystupovanie.
Vysoké pracovné nasadenie a flexibilita.
Ochota vycestovať v prípade potreby.
Odolnosť voči stresu.

Merkury Shop s.r.o. je dynamicky vyvíjajúcou sa sieťou stavebno - remeslelných marketov, pôsobiacich v Poľsku, Česku, Chorvátsku a na Slovensku. Na trhu so stavebným materiálom a výrobkami pre zariadenie interiérov pôsobíme od roku 1991.
Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Spolupracujeme s hlavnými výrobcami na trhu. Naša ponuka je určená nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre menšie a stredné firmy pôsobiace v stavebníctve a tiež pre veľkoobchodných odberateľov. Snažíme sa splniť všetky požiadavky našich zákazníkov, a zároveň chceme byť silnou konkurenciou pre doterajšie obchodné reťazce tohto typu.
ID: 3941222  Megjelentetés dátuma: 22.7.2020  Alapbér (bruttó): 812 EUR/mesiac