Recepčný/á

MERK REALITY a.s.

Miesto práce
Hotel Park ***+, Nábrežie Ivana Krasku 2, Piešťany
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
650 Eur + mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a ubytovanie hostí, check-in, check-out
- komunikácia s hosťami a personálom hotela, informačný servis
- práca s pokladňou
- práca s rezervačným programom
- administratívne práce podľa pokynov nadriadeného

- príjemné pracovné prostredie a výborný kolektív
- možnosť profesionálneho rastu
- sociálny program pre zamestnancov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis v slovenskom jazyku.
Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.
Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom posielajte na mailovú adresu: [email protected].
Zaslaním (emailovou správou alebo listovou zásielkou) alebo osobným doručením životopisu, motivačného listu a ďalších dokumentov vyjadrujete svoj slobodný súhlas s tým, aby prevádzkovateľ MERK REALITY, a.s. Gorkého 8-12, 811 01 Bratislava, IČO: 35 787 198 vo svojich informačných systémoch spracúval osobné údaje obsiahnuté v týchto dokumentoch na účel evidencie uchádzačov o zamestnanie.

Poskytnutím osobných údajov našej spoločnosti nadobúdate postavenie dotknutej osoby, ktorá má najmä právo na prístup k osobným údajom, právo na opravu osobných údajov, právo na vymazanie osobných údajov, právo na obmedzenie spracúvania osobných údajov, právo na prenosnosť údajov, právo namietať proti spracúvaniu osobných údajov (vrátane profilovania) a právo na to, aby sa na ňu nevzťahovalo rozhodnutie založené výlučne na automatizovanom spracúvaní (vrátane profilovania). Dotknutá osoba má súčasne právo podať sťažnosť orgánu dozoru, ktorým je Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky.

Osobné údaje nebudú zverejňované, ani poskytované príjemcom v tretích krajinách. K profilovaniu dotknutých osôb môže dochádzať výlučne v súvislosti s výberom vhodného uchádzača na konkrétnu pracovnú pozíciu. V odôvodnených prípadoch môžu byť osobné údaje poskytnuté príjemcom ako sú napríklad Inšpektorát práce, orgány činné v trestnom konaní, bankám, poisťovni.

Čas platnosti súhlasu so spracúvaním osobných údajov, ktorý je v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) všeobecného nariadenia o ochrane údajov právnym základom spracúvania, je jeden rok odo dňa poskytnutia súhlasu. Dotknutá osoba má právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať bez toho, aby to malo vplyv na zákonnosť spracúvania pred odvolaním súhlasu. Právo dotknutej osoby odvolať svoj súhlas so spracúvaním osobných údajov možno uplatniť aj pred uplynutím času, na ktorý bol tento súhlas udelený, a to nasledujúcimi spôsobmi:
a) emailovou správou zaslanou na adresu [email protected],
b) telefonicky na tel.č.0903 696 209
c) listovou zásielkou zaslanou na adresu sídla prevádzkovateľa s uvedením textu „GDPR - odvolanie súhlasu“ na obálke.

Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- príjemné a profesionálne vystupovanie
- komunikatívnosť a flexibilita
- zvládanie stresových a záťažových situácií
- organizačné schopnosti a samostatnosť
- znalosť NJ podmienkou a AJ výhodou
- znalosť práce na PC - programy HOREC a FOOD výhodou

Spoločnosť MERK REALITY, a. s. sa zaoberá predajom a prenájmom nehnuteľností.

Významnú entitu spoločnosti tvorí Hotel Park v Piešťanoch.

Hotel Park **** sa nachádza v nádhernom mestskom parku, len 500 metrov od vstupu na Kúpeľný ostrov a približne päť minút chôdze od historického centra jedného z najkrajších slovenských miest.

Tichá a pokojná lokalita, jedinečný letný ružový sad, oproti rieky Váh ponúka dokonalý oddych, regeneráciu a načerpanie síl.

Hotel Park **** Ponúka komfortné ubytovanie v 103 izbách, elegantný krytý bazén s prístupom na letnú terasu, wellness i zdravotnú časť, fitness, reštauráciu, kaviareň a pre denný či večerný oddych pri pohári obľúbeného nápoja a drinku v príjemnom prostredí s garanciou súkromia je k dispozícii náš Sky Bar na šiestom poschodí.

V reštaurácii sa podávajú jedlá slovenskej i medzinárodnej kuchyne.

Okrem ubytovania a pobytov ponúkame aj usporiadanie svadieb, rodinných osláv či firemných podujatí alebo konferencii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3512831  Megjelentetés dátuma: 10.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 Eur + mesačné odmeny