Stavebný robotník

Meribo stavby s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
8,00EUR/hod na živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výstavba drevených montovaných rodinných domov na kľúč, murárske práce, sadrokartonárske práce, montáž fasádnych zatepľovacích systémov, tesárske a pokrývačske práce, vodoinštalatérske práce, elektroinštalačné práce a pod.

Jedná sa o kumulovanú funkciu.

Práca počas celého roka nielen sezónne.

Profesný životopis zasielajte na emailovú adresu spoločnosti, po obdržaní životopisu vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Rodinná firma zaoberajúca sa výrobou a výstavbou montovaných a murovaných domov na území celého Slovenska i v zahraničí. Máme radi osobný prístup nielen k našim klientom ale aj zamestnancom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3644672  Megjelentetés dátuma: 15.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 8,00EUR/hod na živnosť