Montážny pracovník

Meribo stavby s.r.o.

Hôrky 230, 010 04 Hôrky, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
850 až 2000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v stavebnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou a výstavbou nízko-energetických montovaných stavieb - vodárenské práce, elektroinštalačné práce, obkladačské a sadrokartonárske práce, zatepľovanie fasád.

Stabilná práca počas celého roka. Spoločnosť má pripravené zákazky v predstihu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Flexibilita, ochota a chuť pracovať.

Rodinná firma zaoberajúca sa výrobou a výstavbou montovaných a murovaných domov na území celého Slovenska i v zahraničí. Máme radi osobný prístup nielen k našim klientom ale aj zamestnancom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3323612  Megjelentetés dátuma: 10.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 až 2000 EUR