Rozvozca denného menu - prac.doba 9.30-14.00h

Menuland s. r. o.

Miesto práce
Drieňová 33, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
23.10.2019
4 EUR/hod.Plat 380,- Eur NETTO (4€ v čistom na hodinu + každý deň obed)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
- rozvoz denného menu pomocou jednoduchej aplikácie
- k dispozícií firemné auto a telefón

Pracovný čas:
Pondelok - piatok od 9.30-13.30h /bez víkendov, bez sviatkov/

- stabilný a zohratý kolektív
- mzda vyplácaná každý piatok
- firemné stravovanie
- kvalitné pracovné podmienky

Naším cieľom je posunúť denné menu na vyššiu úroveň, ale zároveň byť dostupní pre každého. Náš koncept je zameraný na ponuku čerstvého denného menu, ktoré ponúkame celodenne v reštaurácií a na rozvoz. Pridaj sa do nášho šikovného tímu na manažérsku pozíciu!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odolnosť voči stresu
- ochota
- spoľahlivosť

MENULAND je koncept, v ktorom máme jasnú víziu. Víziu ponúkať pestrú ponuku jedla celej Bratislave. Vďaka výnimočnému produktu, našim dlhoročným skúsenostiam s rozvozom a digitálnym technológiam, vieme priniesť zákazníkovi výnimočný zážitok. Tak neváhaj a pridaj sa k nám.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3740604  Megjelentetés dátuma: 30.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4 EUR/hod.Plat 380,- Eur NETTO (4€ v čistom na hodinu + každý deň obed)