Kuchár - Vietnamská kuchyňa do reštaurácie Menuland

Menuland s. r. o.

Miesto práce
Drieňová 33, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kuchára, ktorý bude mať v pracovnej náplni:
- samostatnú prípravu ázijského konceptu a zodpovednost za značku a kvalitu jedla
- dodržiavanie správnych receptúr a technologických postupov.
- hygieny na zverenom úseku
- Znalosť ázijskej kuchyne, prax v ázijskej kuchyni 5 rokov.

- rastúca inovatívna spoločnosť so stabilným menom na trhu
- možnosť tvarovať koncept a spoluvytvárať kolektív
- záruka pravidelného príjmu
- možnosť kariérneho rastu
- priateľský kolektív
- nová plne vybavená kuchyňa
- zamestnanecká strava zabezpečená
Svoje životopisy prosím posielajte na [email protected], ďakujeme.

- zázemie stabilnej a inovatívnej spoločnosti

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v Menulande. V prípade, že spĺňate horeuvedené požiadavky, budeme Vás v krátkom čase telefonicky kontaktovať. V opačnom prípade nebudú Vaše osobné údaje použité vo výberovom procese a budú z našej databázy uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov vymazané.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

MENULAND je koncept, v ktorom máme jasnú víziu. Víziu ponúkať pestrú ponuku jedla celej Bratislave. Vďaka výnimočnému produktu, našim dlhoročným skúsenostiam s rozvozom a digitálnym technológiam, vieme priniesť zákazníkovi výnimočný zážitok. Tak neváhaj a pridaj sa k nám.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3581138  Megjelentetés dátuma: 25.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac