Junior/Senior PL/SQL Developer

Mentor Partners, s.r.o. / robime.it

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
200 – 240 EUR MD

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme popredným poskytovateľom platobných riešení pre finančné inštitúcie a obchodníkov po celom svete.
Do nášho tímu hľadáme Junior / Senior PL/SQL Developera, ktorý bude mať na starosti vývoj a údržbu databázových aplikácií na platforme Oracle.

Na čom budeš pracovať:
vývoj a údržbu databázových aplikácií na platforme Oracle
optimalizácia a riešenie performance problémov
podpora testovania riešení

Čo potrebuješ vedieť:
Minimálne 1-ročné skúsenosti s Oracle PL/SQL programovaním
Výborna znalosť PL/SQL

Plat: 200 – 240 EUR MD
Trvanie: Podľa dohody
Lokalita: Bratislava / Onsite

Prezradíme Ti o nás oveľa viac, stačí ak máš záujem. Na začiatok nám nechaj kontakt na seba a životopis. Klikni na tlačidlo “Poslať životopis” alebo nám pošli svoj životopis na [email protected].
Kontaktovať Ťa budú naši partneri, ktorí nám pomáhajú s výberom. Volajú sa Mentor Partners. Ty budeš v kontakte so Slavom Bačom. Je to skúsený ITčkár, chápe čo hľadáme, zodpovie Tvoje otázky, pomôže Ti upraviť CV a pripraviť sa na stretnutie s nami. Jeho odporúčanie bude pre nás dôležité. Tešíme sa na Teba.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Mentor Partners je personálna a IT konzultačná spoločnosť s viac ako 20-ročnou praxou v oblasti IT (Headhunting/Recruiting, Consulting, SW Development, Agile, ...)

Naším poslaním je nájsť každému IT profesionálovi najvhodnejšiu pozíciu na trhu práce. Pomôcť mu v jeho kariérnom raste. Poskytujeme konzultácie a kariérne koučovanie tým, ktorí hľadajú novú výzvu a chcú preskúmať rôzne profesionálne príležitosti v oblasti IT.

Počas rozhovoru s nami získate, okrem prehľadu voľných pozícií podľa Vašich preferencií, aj spätnú väzbu k Vášmu životopisu a prípravu na pohovor u potencionálneho zamestnávateľa.

Našími klientmi sú veľké medzinárodné spoločnosti, ako aj stredné a malé firmy alebo startupy, ktoré hľadajú šikovných IT kolegov na Slovensku a v Českej republike. Taktiež spolupracujeme so zahraničnými spoločnosťami, najmä v Rakúsku, Nemecku, Írsku a Švajčiarsku.

Okrem recruitingových aktivít vytvárame komunitu IT ľudí na Slovensku a v Čechách prostredníctvom nášho portálu robime.it (fb.com/robimeit | linkedin.com/robimeit), mentorujem (aj študentské) IT projekty, ako mediálny partner sa podieľame na organizácii IT eventov a konferencií.

Nenašli ste medzi otvorenými pozíciami ideálnu prácu pre seba? Kontaktujte nás na [email protected]. Radi sa s Vami porozprávame aj o iných príležitostiach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3555948  Megjelentetés dátuma: 2.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 200 – 240 EUR MD