Mid-Senior Project Manager for SW implementations

Mentor Partners, s.r.o. / robime.it

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
200 - 250 EUR/ MD

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Responsibilities:
Lead assigned SW implementation projects as Project Manager with following:
• Managing internal and external resources assigned to project
• Communication with internal and external clients
• Regular reporting to project board
• Managing risk and issues
• Managing project change requests

Standard set of project management deliverables:
• Project Plan
• Project status report
• Issue and risk log

Requirements:
• Experience in Project Management for SW implementations
• Candidate is able to apply PM methodology (Prince2 preferred) on projects
• IT, Banking or Finance experience is advantage
• JIRA experience is advantage

Rate: 200-250 EUR/MD
Location: Bratislava / on-site
Assignment: Feb 2019 – July 2019

Prezradíme Ti o nás oveľa viac, stačí ak máš záujem. Na začiatok nám nechaj kontakt na seba a životopis. Klikni na tlačidlo “Poslať životopis” alebo nám odošli svoj životopis na [email protected].
Kontaktovať Ťa budú naši partneri, ktorí nám pomáhajú s výberom. Volajú sa Mentor Partners. Ty budeš v kontakte so Slavom Bačom. Je to skúsený ITčkár, chápe čo hľadáme, zodpovie Tvoje otázky, pomôže Ti upraviť CV a pripraviť sa na stretnutie s nami. Jeho odporúčanie bude pre nás dôležité. Tešíme sa na Teba.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Mentor Partners je personálna a IT konzultačná spoločnosť s viac ako 20-ročnou praxou v oblasti IT (Headhunting/Recruiting, Consulting, SW Development, Agile, ...)

Naším poslaním je nájsť každému IT profesionálovi najvhodnejšiu pozíciu na trhu práce. Pomôcť mu v jeho kariérnom raste. Poskytujeme konzultácie a kariérne koučovanie tým, ktorí hľadajú novú výzvu a chcú preskúmať rôzne profesionálne príležitosti v oblasti IT.

Počas rozhovoru s nami získate, okrem prehľadu voľných pozícií podľa Vašich preferencií, aj spätnú väzbu k Vášmu životopisu a prípravu na pohovor u potencionálneho zamestnávateľa.

Našími klientmi sú veľké medzinárodné spoločnosti, ako aj stredné a malé firmy alebo startupy, ktoré hľadajú šikovných IT kolegov na Slovensku a v Českej republike. Taktiež spolupracujeme so zahraničnými spoločnosťami, najmä v Rakúsku, Nemecku, Írsku a Švajčiarsku.

Okrem recruitingových aktivít vytvárame komunitu IT ľudí na Slovensku a v Čechách prostredníctvom nášho portálu robime.it (fb.com/robimeit | linkedin.com/robimeit), mentorujem (aj študentské) IT projekty, ako mediálny partner sa podieľame na organizácii IT eventov a konferencií.

Nenašli ste medzi otvorenými pozíciami ideálnu prácu pre seba? Kontaktujte nás na [email protected]. Radi sa s Vami porozprávame aj o iných príležitostiach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3555936  Megjelentetés dátuma: 7.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 200 - 250 EUR/ MD