Predavač do maloobchodnej predajne

MENLY, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
október 2019
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac950 EUR + bonusy z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj tovaru zákazníkom,založený na individuálnom prístupe
- poskytovanie odborného poradenstva
- obsluha registračnej pokladne
- preberanie tovaru,vyloženie a dopĺňanie tovaru
- práca si vyžaduje aj fyzické predpoklady - vhodná skôr pre mužov
- zodpovednosť za správne označenie tovaru
- podieľať sa na pravidelných inventúrach
- udržovať čistotu a poriadok na predajni
- dodržiavať interné predpisy spoločnosti

- odborné zaskolenie
- motivujúce bonusy za vynikajúce predajné výsledky
- možnosť byť od začiatku pri budovani najväčšej predajne s daným sortimentom v regióne a prispieť svojimi schopnosťami pri vytváraní tohto úspešného projektu

V prípade,ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky,prosíme,zašlite nám Váš životopis.Naša spoločnosť bude kontaktovať,len vybraných uchádzačov.Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Spoločnost DIEGO,ktorá otvára ďalsiu svoju predajňu v Žiline, v spolupráci so spoločnosťou Menly s.r.o.,je medzinárodná dynamicky sa rozvíjajúca franchísova spoločnosť s 25-rocnou históriou,zaoberajúca sa maloobchodným predajom podlahových a nástennych krytín a bytového textilu.
ID: 3760607  Megjelentetés dátuma: 11.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950 EUR/mesiac950 EUR + bonusy z predaja