Sales Force Excellence Specialist

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
19 000 EUR/mesiacKonečná výška finančného ohodnotenia bude závisieť od skúseností uchádzača a bude predmetom diskusie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s dátami v databázovom systéme software sales force
- riešenie nezrovnalostí a nachádzanie riešení
- príprava reportov, štatistík a týždenných plánov,
- spracovanie a analýza predajných dát na pravidelnej báze
- administratívna a organizačná podpora komerčnej časti spoločnosti (Sales force)
- zabezpečenie dodržiavania deadlines- komunikácia s internými oddeleniami spoločnosti (komerčné oddelenia, finančné oddelenie, logistika, nákup)

- zaučenie profesionálnym tímom v zahraničí
- príjemné a stabilné pracovné prostredie
- benefity porovnateľné s bežným štandardom farmaceutických spoločností

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je stabilná originálna farmaceutická spoločnosť s kvalitným produktovým portfóliom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- znalosť MS Excell na pokročilej úrovni
- znalosť CRM systémov
- komunikatívnosť
- analytické myslenie a schopnosť nachádzať súvislosti
- výborná znalosť anglického jazyka

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4070775  Megjelentetés dátuma: 29.4.2021  Alapbér (bruttó): 19 000 EUR/mesiac