Sales & Marketing Manager (neziskový sektor)

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
2 500 EUR/mesiacFinančné ohodnotenie: od 2.500,- EUR brutto fix x 12 (výška mzdy závisí od skúseností kandidáta a je predmetom partnerskej diskusie počas online interview).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spoluzodpovednosť za ďalšie smerovanie v oblasti obchodu a marketingu
• Nastavenie a implementácia marketingovej a obchodnej stratégie v B2B ako aj
B2C kanáli
• Priama zodpovednosť za kľúčových partnerov a starostlivosť o nich.
• Identifikácia potenciálnych zdrojov financovania a aktívna participácia na ich
získavaní.
• Zodpovednosť za posilňovanie značky, pozície na trhu, znalosti značky
prostredníctvom rôznych kanálov
• Priama zodpovednosť za riadenie tímu ľudí v marketingu a obchode
• Vystupuje ako ambassador / Tvár značky navonok.
• Budovanie značky a imidžu spoločnosti prostredníctvom spolupráce s
partnermi, so štátnymi inštitúciami a vládou, komunitou, zamestnancami a
dobrovoľníkmi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Mimovládne organizácie, občianske združenia

Úspešná nezisková organizácia, ktorá spája dlhoročné skúsenosti a prostriedky z biznis prostredia s odhodlaním riešiť spoločenské výzvy realizáciou a podporou projektov, ktoré zlepšujú kvalitu života.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Predchádzajúca preukázateľne úspešná
minimálne 5-ročná senior manažérska skúsenosť z prostredia silne brand / marketingovo riadenej spoločnosti.
• Ideálna kombinácia skúseností z korporácie alebo úspešnej start-up spoločnosti z pozície Marketing and Sales Riaditeľa alebo Senior Project Managera.
• Skúsenosť s budovaním značiek/značky resp. z oblasti riadenia projektu resp. portfólia projektov
• Schopnosť riadiť sales a marketing aktivity v rôznych sales kanáloch, schopnosť riadenia kampaní
• Titul MBA/iný v oblasti medzinárodného rozvoja je výhodou
• Aktívna angličtina, schopnosť zastrešiť Slovensko a potenciálne rozbehnúť programy v zahraničí
• Strategické plánovanie, koncepčné a analytické myslenie, „think ahead“, manažment projektov/zmien
• Skúsenosť s tvorbou rozpočtov a finančných plánov, cash flow management orientácia
• Dlhoročná skúsenosť s vedením ľudí/tímov, výberom, rozvojom
• Dobré vyjednávacie zručnosti, schopnosť hľadať win-win riešenia
• Hodnotovo orientovaný, vyspelý manažér s jasnou víziou, silnou motiváciou a schopnosťou zapáliť ľudí okolo seba
• Empatická, stabilná silná osobnosť s integrujúcim prístupom
• Apolitické pozadie, osobné hodnoty, chuť na sebe pracovať a byť príkladom iným

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4035141  Megjelentetés dátuma: 17.2.2021  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac