Manažér marketingu a PR

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
1 800 EUR/mesiacFinančné ohodnotenie: od 1.800,- EUR brutto fix (konečná výška finančného ohodnotenia bude predmetom partnerskej diskusie počas online / osobného stretnutia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kľúčová zodpovednosť za definovanie a implementáciu B2B marketingovej stratégie a PR
- Zabezpečovanie marketingovej podpory pre strategické projekty spoločnosti
- Plánovanie a riadenie marketingového rozpočtu
- Fókus primárne na BTL nástroje v offline ako aj online prostredí
- Návrh interných ako aj externých informačných materiálov (tlačové správy, pozvánky, interný časopis, newsletter, katalógy)
- Organizácia marketingových podujatí, návrh konceptu, programu a organizačného zabezpečenia v spolupráci s externou agentúrou (konferencie, semináre,
networking a promo podujatia)
- Návrh stratégie a následná implementácia cielených marketingových aktivít zameraných na up-sell, cross-sell a retenciu klientov a partnerov
- Reprezentovanie spoločnosti, budovanie pozitívneho imidžu značky
- Aktívna kooperácia s produktovým, právnym a finančným oddelením spoločnosti, spolupráca s externými eventovými a marketingovými agentúrami
- Reporting Obchodnému riaditeľovi

Kontaktovaní budú kandidáti spĺňajúci uvedené kritériá. Ďakujeme za Váš záujem a porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je úspešná a dynamicky rastúca obchodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Minimálne 4 roky preukázateľných skúseností v oblasti marketingu a PR ideálne v rámci B2B biznisu
- Skúsenosť s prípravou a implementáciou marketingovej stratégie
- Aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- Prezentačné a komunikačné zručnosti, kreativita
- Schopnosť pracovať v dynamickom a premenlivom prostredí

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4006362  Megjelentetés dátuma: 30.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac