Business Development Manager (transport + logistika)

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Senec
1 800 EUR/mesiacFinálne finančné ohodnotenie bude predmetom vzájomnej diskusie a závisí od seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za rozvoj obchodných aktivít v medzinárodnej cestnej preprave.
Akvizícia nových zákazníkov, primárne zameraných na FTL prepravy do/zo Slovenska a do/zo susedných krajín.
Udržiavanie dlhodobých klientských vzťahov, starostlivosť o získaných zákazníkov, pravidelný kontakt s klientmi.
Proaktívne navrhovanie riešení pre klientov v oblasti prepravných služieb a logistiky. V prípade potrieb klientov navrhovanie riešení pre vybudovanie oddelenia logistiky a rozvoj intermodálnej prepravy.
Monitoring vývoja cien na prepravnom trhu, sledovanie konkurencie a pružná reakcia na trhové zmeny.
Aktívna podpora oddelenia plánovania prepráv a dispečingu.
Úzka spolupráca s riadiacimi zamestnancami ostatných organizačných úsekov spoločnosti.

Príležitosť pôsobiť v rámci nadnárodnej prepravnej spoločnosti s vlastnou kamiónovou flotilou a dlhoročnou tradíciou.
Využitie synergie s materskou spoločnosťou na korporátnej úrovni.
Možnosť odborného vzdelávania.
Profesionálny rast.
Stravné plne hradené zamestnávateľom.
Služobné vozidlo k dispozícii aj na súkromné účely.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Dcérska spoločnosť stabilnej a úspešnej belgickej prepravnej spoločnosti pôsobiacej v Európe s vyše 60 ročnou tradíciou a s popredným postavením na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vynikajúce znalosti o trhu a mnohostranné kontakty v oblasti prepravy a logistiky.
Skúsenosť s B2B predajom a prácou s veľkými klientmi v segmente FMCG, Industry.
Hlboké porozumenie logistickým tokom klienta, schopnosť identifikovať jeho potreby a navrhovať vhodné riešenia.
Znalosti sociálnej legislatívy v preprave

Osobnostné charakteristiky:
Aktívna a dynamická osobnosť s profesionálnym vystupovaním a vyjednávacími schopnosťami.
Výrazná orientácia na zákazníka a jeho spokojnosť.
Záujem o komplexné fungovanie operatívy.
Uvážlivý, empatický typ človeka s logickým a analytickým spôsobom myslenia.
Proaktívny postoj k nachádzaniu riešení a ich exekúcii za účelom naplnenia potrieb klienta.

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3958403  Megjelentetés dátuma: 28.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac