Riaditeľ Obchodu

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Obchodného riaditeľa s preukázateľnými výsledkami v oblasti riadenia obchodných aktivít primárne zameraných na životné poistenie a so skúsenosťou riadenia v rámci MLM systému predaja na území celého Slovenska.
Tvár voči klientom i obchodným partnerom spoločnosti.
Zodpovednosť za návrh dlhodobých i krátkodobých strategických obchodných cieľov, ako aj ich plnení.
Formulovanie, renastavenie a implementácia zmien v obchodných procesoch a v systéme predaja.
Analýza aktuálneho stavu predajnej siete
Zodpovednosť za riadenie externej predajnej siete maklérskej spoločnosti prostredníctvom MLM systému.

Platové ohodnotenie: min. 5.000,- EUR brutto,/mesiac. Konečná výška mzdy bude predmetom partnerskej diskusie a odvíja sa od individuálnych skúseností a seniority kandidáta.
Ostatné benefity budú špecifikované pri osobnom stretnutí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Maklérska spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný riaditeľ

Počet rokov praxe

7

Analytickosť
Systematickosť
Charizmatická osobnosť schopná inšpirovať členov tímu a hlboko ich angažovať svojím osobným postojom
Riadenie externej predajnej siete
Skúsenosť s MLM systémom

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3923569  Megjelentetés dátuma: 12.6.2020  Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac