Manažér kontaktného centra

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
2 300 EUR/mesiacMinimum: 2, 300 EUR x 12 brutto (konečná výška odmeny bude predmetom diskusie počas výberového konania a bude závisieť od seniority daného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná zodpovednosť za vedenie tímu medzinárodného kontaktného centra, ktorého úlohou je administratívne spracúvanie údajov a poradenstvo pre nových aj existujúcich zákazníkov.
- Riadenie zvereného oddelenia a zodpovednosť za dosahovanie jeho cieľov
- Zodpovednosť za riadenie pracovného času zamestnancov a za dodržiavanie stanovených interných smerníc a noriem spoločnosti
- Zabezpečenie odborného zaškolenia a rozvoja pridelených zamestnancov
- Práca na nových projektoch a procesných zmenách na oddelení kontaktného centra
- Podpora a spolupráca v rámci oddelení servis centra ( asistencia pri komplikovaných prípadoch, technická podpora a pod.)
- Spolupráca s vedením spoločnosti pri tvorbe a implementácii kvartálnych a ročných plánov
- Prinášanie návrhov na zlepšenie a reportovanie dosiahnutých výsledkov oddelenia manažmentu spoločnosti
- Priamy reporting Generálnej riaditeľke

- Zaujímavá práca v medzinárodnom prostredí
- Možnosť využitia cudzích jazykov
- Príjemné pracovné prostredie s relaxačnými zónami
- Parkovacie miesto

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je úspešná medzinárodná spoločnosť, ktorá je sprostredkovateľom služieb súvisiacich s automobilovým priemyslom dominantne pre Nemecký trh.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

Minimálne 3- ročná skúsenosť na manažérskej pozícií
- Aktívna znalosť nemeckého jazyka na pokročilej úrovni (C1)
- Skúsenosť s vedením tímu
- Aktívna znalosť programov MS Office
- Predchádzajúca skúsenosť v oblasti komunikácie so zákazníkmi
- Vodičský preukaz skupina B

- Orientácia na zákazníka a proklientský prístup
- Schopnosť budovať vzťahy v rámci tímu aj so zákazníkmi
- Výborné komunikačné zručnosti
- Ambicióznosť a vytrvalosť
- Silná osobnosť, schopná si získať prirodzený rešpekt

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3914582  Megjelentetés dátuma: 21.5.2020  Alapbér (bruttó): 2 300 EUR/mesiac