Projektový manažér pre transformáciu retailovej siete

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Plat: minimum 2.500, - EUR brutto / mesiac (konečná výška odmeny bude predmetom diskusie počas výberového konania a bude závisieť od seniority daného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Transformácia maloobchodnej siete pobočiek a predajní v oblasti predaja produktov a služieb technického zamerania
- Riadenie manažérov pobočiek a predajní v procese transformácie, so zameraním na proaktívny predaj a jeho rozvoj v rámci siete (3 dni v týždni v teréne Západného Slovenska)
- Nastavenie a implementácia procesu hodnotenia výkonnosti maloobchodnej siete predajní a pobočiek formou KPI´s
- Implementácia novej maloobchodnej stratégie

- Možnosť využívania firemného auta aj na súkromné účely
- Ďalšie benefity budú prezentované na osobnom pohovore

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.
Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je holdingová spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Min. 5 rokov skúseností s 1 až 2-úrovňovým riadením predaja produktov a služieb technického zamerania v oblasti maloobchodu
- Skúsenosť s implementáciou obchodnej stratégie v oblasti predaja je výhodou
- Znalosť anglického jazyka výhodou

- Celková afinita k technickým segmentom a produktom, záujem o dlhodobý a kontinuálny odborný, manažérsky a osobný rast
- Silná a stabilná osobnosť, s prirodzenou autoritou
- Schopnosť vytvárať a budovať vzťahy na rôznych úrovniach, motivácia a inšpirácia kľúčových zamestnancov
- Samostatný manažér s pro-biznisovou a cieľovou orientáciou

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3782644  Megjelentetés dátuma: 9.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Plat: minimum 2.500, - EUR brutto / mesiac (konečná výška odmeny bude predmetom diskusie počas výberového konania a bude závisieť od seniority daného kandidáta)