Obsluha CNC Plazmového páliacieho stroja

MENERT spol. s r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ 20% pohybliva zlozka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha plazmového páliaceho stroja HYPERFORMANCE PLASMA
HPR 130 XD
- schopnosť čítania technického výkresu
- pracovať samostatne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Zabezpečenie kompletnej palety aktivít spojených s projektovaním a výstavbou energetických zdrojov a rozvodov. Dodávka investičných celkov a údržba technológií v oblasti merania, regulácie a údržby energetických a chemických zariadení, ako aj iných procesov. Spoločnosť má vlastnú divíziu strojárskej výroby, na výrobu izotermických kontajnerov na letiská do celého sveta, akreditované metrologické laboratórium, ktoré poskytuje činnosti ako kalibrácie teplomerov, tlakomerov, prietokomerov a dĺžkových meradiel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3622398  Megjelentetés dátuma: 12.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac